Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 6.27 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
270° Panoramic View
Experience a seamless view unobstructed by a front pillar, offering an unparalleled visual display of the internal components and ensuring your build shines from every angle.
ROBUST THERMAL DESIGN
Four pre-installed ARGB fans
The A32 PLUS chassis is engineered for optimal cooling, with four ARGB fans pre-installed—three reverse- blade models and one standard model—and support for six more. Optimally located side panel grilles also facilitate high-volume airflow.
Broad Compatibility
A32 PLUS supports radiators up to 360mm long, graphics cards up to 420mm long, CPU air coolers up to 165mm tall, ATX power supplies up to 220mm long, and up to ten 120mm fans, giving builders plenty of options to assemble their next PC.
Front Panel USB Type-C
The A32 PLUS front I/O panel features a USB 10Gbps Type-C® port for transfer speeds up to 10Gbps, in addition to two USB-A ports.
Easy Way To Detach Side Panels
The side panels use an intuitive mechanism to open effortlessly. This user-friendly design ensures quick accessibility.
Silicone Cable Grommet For Easy Cable Management And Aesthetics
High-quality silicone grommets help organize wires, enhance durability and create an aesthetically pleasing interior.
User-Friendly Storage Support
The A32 PLUS features a removable drive cage to enhance storage flexibility. The cage supports up to two 3.5-inch or three 2.5-inch drives.
Color-Coordinated Builds
The two colorways of the A32 PLUS have matching black or white internal I/O cables to complement any build theme.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | A32 PLUS TG ARGB BLACK |
| EAN | 4711387849835 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | PC |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/motherboards-components/cases/asus/asus-a32-plus-case/ |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Tempered glass panel(s) | Jah |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Unit Calculated Volume | 0.08534 cubm |
| SSD form factor | 2.5" |
| Illumination location | Case fans |
| Illumination colour | Multi |
| Side fans diameters supported | 120 mm |
| Side fans installed | 3x 120 mm |
| Maximum PSU length | 220 mm |
| Anti-dust filter | Jah |
| Supported power supply form factors | ATX |
| Unit Box Height | 0.485 |
| Unit Box Length | 0.51 |
| Unit Box Width | 0.345 |
| Cable management | Jah |
| Unit Calculated Weight | 9.45 kg |
| Summary | ASUS A32 PLUS. Type: PC, Product colour: Black, Supported motherboard form factors: ATX, micro ATX, Mini-ITX. Supported power supply form factors: ATX. Side fans installed: 3x 120 mm, Side fans diameters supported: 120 mm, Rear fans installed: 1x 120 mm. Supported HDD sizes: 3.5", SSD form factor: 2.5". Width: 285 mm, Depth: 435 mm, Height: 390 mm |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| On/off button | Jah |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Supported HDD sizes | 3.5 " |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| Number of side fans supported (max) | 3 |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Jah |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Illumination | Jah |
| Maximum graphics card length | 420 mm |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Power supply included | Ei |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Side window | Jah |
| Supported motherboard form factors | ATX/micro ATX/Mini-ITX |
| Maximum CPU cooler height | 165 mm |
| Package depth | 348 mm |
| Package height | 480 mm |
| Package weight | 9200 g |
| Package width | 505 mm |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Top fans diameters supported | 120 mm |
| Top radiator sizes supported | 120/240/360 mm |
| Laius | 285 mm |
| Sügavus | 435 mm |
| Kõrgus | 390 mm |
| Toote kaal | 7600 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||