Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.48 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | SM-R540NZWAEUE |
| EAN | 8806097998167 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Headset |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 6.1 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Bluetooth-profiilid | AAC/LC3/SBC/SSC |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | Galaxy Buds4 |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 10 |
| .: Pakendi sisu :. | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kogus | 1 |
| Continuous audio playback time (ANC on) | 5 h |
| Unit Box Length | 0.085 |
| Unit Box Width | 0.045 |
| CnCode | 85183000 |
| Product Net Weight | 0.0543 kg |
| Summary | Samsung Galaxy Buds4. Product type: Headset. Connectivity technology: Wireless, Bluetooth. Recommended usage: Calls/Music, Product colour: White |
| Charging case | Jah |
| Charging case type | Wired & Wireless |
| Control unit type | On-ear control unit |
| Charging case connector type | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Noise canceling type | Active |
| Continuous audio playback time (ANC off) | 6 h |
| Unit Box Height | 0.09 |
| Continuous audio playback time (charging case/ANC off) | 30 h |
| Continuous audio playback time (charging case/ANC on) | 24 h |
| Charging case dimensions (W x D x H) | 51 x 51 x 28.3 mm |
| USB Type-C required charging power (max) | 4.5 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 2.5 W |
| Charging case weight | 45.1 g |
| Left earpiece weight | 4.6 g |
| Right earpiece weight | 4.6 g |
| Virtual surround | Jah |
| Virtual surround technology | 360° Audio |
| Adaptive EQ | Jah |
| Wireless Charging | Jah |
| Number of microphones | 6 |
| Market segment | Consumer |
| Battery operated | Jah |
| Number of drivers | 2 |
| Driver type | Dynamic |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Noise canceling | Jah |
| Control type | Touch |
| Ear coupling | Intraaural |
| Headset type | Binaural |
| Wearing style | In-ear |
| Battery type | Built-in battery |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Driver unit | 11 mm |
| Housing material | Metal |
| Microphone type | Built-in |
| Volume control | Touch |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||