Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
HDM Female to Female Coupler Adapter
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | AIRB0 |
| EAN | 6922794747951 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | ventiontech.com/products/hdmi-female-to-female-coupler-adapter?srsltid=AfmBOoo-T8Xcm-mWAcqH0EaIVgEy30HVkAdh1K0Wsa8cPtm_vJD7SBzr |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 150 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.16 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| CnCode | 84733080 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001517 cubm |
| Product Net Weight | 0.016 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.018 kg |
| Mõõtmed (l x s x k) | 28.8 x 13 x 22mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
