Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
- This modern design multimedia keyboard has a sleek and stylish design that adds a touch of elegance to any workspace. Its slim “chocolate-style” design and comfortable key layout make it perfect for both professional and casual use. Whether you are typing up important documents, or simply surfing the web, this keyboard is a great choice for any user.
- Practical USB A+C combo plug - works on all computers
- Professional slim key design
- Practical multimedia hotkeys
| Tootja | GEMBIRD |
| Tootekood | KB-MCH-05 |
| EAN | 8716309136822 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard style | Straight |
| Recommended usage | Universal |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Detachable cable | Ei |
| Keyboard keys operating life | 8 million characters |
| Keyboard key profile | Low-profile |
| Doesn't contain | Cadmium/Lead/Mercury |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.47 |
| Compliance certificates | CE/RoHS |
| Unit Calculated Volume | 0.003415 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.75 kg |
| USB Type-C charging port | Ei |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Jah |
| Kogus transpordikasti kohta | 20 |
| Multimedia keys | Jah |
| Osutamisseade | Ei |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Backlight | Ei |
| Built-in display | Ei |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://gembird.com/item.aspx?id=13682&lang=en |
| Voolutarve | 20 mA |
| Country of origin | China |
| Klaviatuuri keel | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | US International |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Plug and Play | Jah |
| Toiteallika tüüp | USB |
| USB connector type | USB Type-A,USB Type-C |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11/Windows 8 |
| Connectivity Technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Foldable | Ei |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 450 x 162 x 25 mm |
| Keyboard weight | 545 g |
| Mouse included | Ei |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Operating voltage | 5 V |
| Package depth | 498 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package width | 84 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
