Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.68 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Crucial Pro CP32G4DFRA32A
| Tootja | CRUCIAL |
| Tootekood | CP32G4DFRA32A |
| EAN | 649528937643 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Toimimine :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Kõrgus | 32 mm |
| Muud näitajad | |
| Summary | Crucial Pro CP32G4DFRA32A. Component for: Laptop, Internal memory: 32 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 32 GB, Internal memory type: DDR4, Memory clock speed: 3200 MHz, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 22 |
| Unit Calculated Weight | 0.062 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000234 cubm |
| CnCode | 84733020 |
| Unit Box Width | 0.13 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Component for | Laptop |
| Paigaldatud operatiivmälu | 32 GB |
| CAS latency | 22 |
| Tootja koduleht | https://www.crucial.com/memory/ddr4/cp32g4dfra32a?srsltid=AfmBOorjfFxSSHeatNbUG1pkWHOi1wZqoWvM9F-aY6bh1DSH03oFvfQB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
