Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 14.58 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Viper Gaming is very excited to reveal the next generation Viper
Venom DDR5 DRAM series! The Viper Venom DDR5 memory series
will be our fastest DRAM available, for the latest DDR5 platforms for
insane system performance! Viper Venom DDR5 memory modules
are designed with groundbreaking technology to set benchmarks
even higher than most extreme overclocked DDR4 modules and
delivers twice as fast, doubling the current bandwidth of DDR4.
The Viper Venom DDR5 modules have innovative onboard power
management ICs for more efficient operation and lower power
consumption, along with onboard thermal management technology
providing longer life for the modules. With a limited lifetime
warranty, this cutting-edge technology will enable blazing quick
application start-ups while expanding your system’s capabilities.
Viper Venom DDR5 DRAM modules generate superior improvements
towards user experience over previous memory lines and will be the
next ultimate solution for gaming enthusiasts globally!.
| Tootja | PATRIOT |
| Tootekood | PVVR532G600C36K |
| EAN | 814914029589 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black/White |
| .: Toimimine :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Mälu taktsagedus | 6000 MHz |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 137 mm |
| Sügavus | 0.7 mm |
| Kõrgus | 43 mm |
| Toote kaal | 52 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud näitajad | |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Unit Box Height | 0.2 |
| Unit Box Length | 0.58 |
| Unit Calculated Weight | 0.175 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0009048 cubm |
| On-Die ECC | Jah |
| Unit Box Width | 0.49 |
| CnCode | 84733020 |
| Kogus transpordikasti kohta | 60 |
| Component for | PC/Server |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Jah |
| Backlight | Jah |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| ECC | Jah |
| Paigaldatud operatiivmälu | 32 GB |
| Tootja koduleht | https://viper.patriotmemory.com/products/viper-venom-ddr5-performance-ram |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Certification | CE/FCC/RoHS/BSMI/UKCA |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Package depth | 20.3 mm |
| Package height | 158.7 mm |
| Package weight | 169 g |
| Package width | 179.9 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
