Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 14.97 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Unmatched Speed
The Viper Elite 5 delivers unrivaled speed and efficiency with state-of-the-art internal clock generation and memory timing circuits to offer strong performance of up to 7,000MT/s for select models.
Brilliant Craftsmanship
Created from high-quality aluminum parts and 100% hand-tested for quality assurance, the Viper Elite 5 is designed with components built for strong performance and consistency.
Express Your Style, Your Way
Whether you're drawn to vibrant RGB lighting or a sleek, minimalist design, the Elite 5 DDR5 is built for you. Choose between dynamic effects or understated elegance—tailored perfectly to match your style.
Enhanced System Stability
With its On-Die ECC, the Viper Elite 5 can correct single-bit errors and detect multi-bit errors, ensuring that data integrity, data accuracy and system reliability are maintained in the event of hardware errors or other issues in high-performance environments. The Viper Elite 5 also features integrated high-quality PMIC for higher speed operation with lower voltage and less heat generated.
Endless Customization Options
The Viper Elite 5's unique RGB lightbar allows for endless customization options paired with a white headshield to stand out among other performance memory. With our exclusive Viper RGB Sync App, you can easily pair lighting effects with other devices for one fully immersive system.
Intel XMP 3.0 and AMD EXPO Ready
The Viper Elite 5 supports for Intel XMP 3.0 and AMD EXPO overclock profiles.
Unleash Your Style with Immersive RGB Power!
Take your RGB experience to unparalleled heights! Our DRAM products are fully compatible with the industry-leading Signal RGB software and officially licensed. Dive into a fully immersive gaming experience with dynamic lighting that perfectly mirrors your unique style.
| Tootja | PATRIOT |
| Tootekood | PVER532G60C30KW |
| EAN | 4711378428995 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Toimimine :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 135 mm |
| Sügavus | 44 mm |
| Kõrgus | 6 mm |
| Toote kaal | 46 g |
| Muud näitajad | |
| Memory data transfer rate | 6000 MT/s |
| Summary | Patriot Memory Viper Elite 5 . Component for: PC, Internal memory: 32 GB, Memory layout (modules x size): 2 x 16 GB, Internal memory type: DDR5, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 32 |
| Unit Calculated Weight | 0.17 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0009236 cubm |
| CnCode | 84733020 |
| Unit Box Width | 0.16 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Kogus transpordikasti kohta | 60 |
| Component for | PC |
| Backlight | Jah |
| Backlight colour | Multicolour |
| Paigaldatud operatiivmälu | 32 GB |
| CAS latency | 32 |
| Tootja koduleht | https://viper.patriotmemory.com/products/elite5-ddr5-performance-ram |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.35 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
