Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 18.03 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Crucial Pro DDR5-6000 32GB Kit (16GBx2) UDIMM White (CP2K16G60C36U5W)
Overclocking DDR5 Pro memory
Push performance to the next level with the blazing speed and massive bandwidth of Crucial® DDR5 Pro Memory: Overclocking Edition. Mobilize the power of low latency to beat the clock and fuel your next win instead of worrying about performance bottlenecks. Our powerful overclocking DDR5 Pro memory supports next-gen multi-core CPUs and features Intel® XMP 3.0 and AMD EXPO™ support on every module.
Cool look and feel
Our overclocking DDR5 Pro memory features an aluminum heat spreader with a unique, origami-based design that is both cool to the touch and an aesthetic win for any rig.
Accelerated performance
- Lower latency
- Higher frame rates per second
- Smoother game play
- Ideal for AAA games
Compatibility
- Works with Intel® Core 12-14th Gen desktop CPUs
- Works with AMD Ryzen™ 7000 Series and higher desktop CPUs.
Flexibility
- Support for both Intel XMP 3.0 and AMD EXPO™ on the same module
- Keep your options open
- Tactical advantage for your build flexibility
Micron quality and reliability
- More than 45 years of memory expertise
- Cutting edge engineering
- Superior component and module-level testing
| Tootja | CRUCIAL |
| Tootekood | CP2K16G60C36U5W |
| EAN | 649528943019 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Toimimine :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Mälu taktsagedus | 6000 MHz |
| Muud näitajad | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Jah |
| Summary | Crucial Pro CP2K16G60C36U5W. Component for: PC, Internal memory: 32 GB, Memory layout (modules x size): 2 x 16 GB, Internal memory type: DDR5, Memory clock speed: 6000 MHz, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 36 |
| Unit Calculated Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000234 cubm |
| CnCode | 84733020 |
| Unit Box Width | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Unit Box Height | 0.13 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Component for | PC |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Jah |
| ECC | Ei |
| Paigaldatud operatiivmälu | 32 GB |
| JEDEC standard | Jah |
| CAS latency | 36 |
| Tootja koduleht | https://www.crucial.com/memory/ddr5/cp2k16g60c36u5w |
| Jahutuse tüüp | Heatsink |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Mudel | CP2K16G60C36U5W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
