Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Height adjustable steel monitor/laptop stand
Practical drawer for storing your office essentials
Compact rectangle shaped design, fits perfectly on any desk
3 height settings for optimal viewing height
| Tootja | GEMBIRD |
| Tootekood | MS-TABLE-D-01 |
| EAN | 8716309135207 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.gembird.nl/item.aspx?id=13520&lang=en |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/RoHS |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 7 |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Height adjustment range | 100 - 140 mm |
| Number of drawers | 1 drawer(s) |
| Drawers | Jah |
| Maximum weight capacity (per display) | 20 kg |
| Customs product code (TARIC) | 8302500000 |
| Summary | Gembird MS-TABLE-D-01. Maximum weight capacity: 20 kg. Height adjustment. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 1.21 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.005517 cubm |
| Unit Box Width | 0.25 |
| Unit Box Length | 0.41 |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Maximum Weight Capacity | 20 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Number of displays supported | 1 |
| Country of origin | China |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Plastic/Steel |
| Package depth | 45 mm |
| Package height | 250 mm |
| Package width | 415 mm |
| Laius | 370 mm |
| Sügavus | 235 mm |
| Kõrgus | 140 mm |
| Toote kaal | 1100 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||