Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Monitor desk mount with double monitor arms
Arms rotate, extend and retract, tilt to change reading angles, and allow to rotate displays from landscape-to-portrait mode, etc
Enables easy ergonomic positioning for reduced strain
Works with almost any LCD monitor (max. 32")
Durable adjustable gas-springs suitable for monitors of up to 10 kg
Strong desk clamp for easy and secure fixation on your desk
Detachable VESA plate enables easy installation
Built-in cable management for an organized and neat workspace
VESA compatible, max. 100 x 100 mm
| Tootja | GEMBIRD |
| Tootekood | MA-DA2-06-W |
| EAN | 8716309135450 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.gembird.nl/item.aspx?id=13545&lang=en |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/RoHS |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 360 ° |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 4 |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Customs product code (TARIC) | 8302500000 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Unit Box Height | 0.265 |
| Unit Box Length | 0.12 |
| Unit Box Width | 0.43 |
| Unit Calculated Volume | 0.01599 cubm |
| Unit Calculated Weight | 4.47 kg |
| Tilt angle range | 90 - -45 ° |
| Panel mounting interface | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Maximum Weight Capacity | 20 kg |
| Clamp mount desk thickness (max) | 50 mm |
| Maximum screen size | 32 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 17 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Clamp included | Jah |
| Maximum weight capacity (per display) | 10 kg |
| Height adjustment type | Gas spring |
| Swivelling | Jah |
| Cable management | Jah |
| Number of displays supported | 2 |
| Tilt adjustment | Jah |
| Mounting | Clamp |
| Rotating | Jah |
| Country of origin | China |
| Mounting type | Desk |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Aluminium/Steel |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 270 mm |
| Package height | 115 mm |
| Package width | 425 mm |
| Swivel angle range | 90 - 90 ° |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||