Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
G160
Dual monitor desk mount 13"–32", black & white
| Tootja | ONKRON |
| Tootekood | G160-BW |
| EAN | 4603728442112 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://onkron.us/products/dual-monitor-desk-mount-13-32-black-white-g160 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black/White |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 360 ° |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 2 |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Maximum screen size | 32 " |
| Height adjustment range | 107.9 - 434.9 mm |
| Maximum Weight Capacity | 22.1 kg |
| Unit Box Height | 0.13 |
| Unit Box Length | 0.44 |
| Unit Box Width | 0.245 |
| Unit Calculated Volume | 0.0158 cubm |
| Unit Calculated Weight | 4.53 kg |
| Tilt angle range | -45 - 90 ° |
| Easy to install | Jah |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 13 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Desk thickness (max) | 50.8 mm |
| Desk thickness (min) | 9.5 mm |
| Maximum weight capacity (per display) | 11.05 kg |
| Extension arm (max) | 508 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Swivel angle | 180 ° |
| Swivelling | Jah |
| Number of displays supported | 1 |
| Tilt adjustment | Jah |
| Mounting | Clamp |
| Mounting type | Desk |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Aluminium/Composite/Plastic/SPCC |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 225.4 mm |
| Package height | 149.2 mm |
| Package weight | 4479 g |
| Package width | 454 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||