Toote on läbimüüdud kuid võimalik tellida, tellimiseks võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
(1) Battery life varies with use conditions. (2) Excludes plastic in printed wiring assembly (PWA) and packaging.
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 910-007461 |
| EAN | 5099206128316 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Pink |
| .: Ühendus :. | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 76 g |
| Muud näitajad | |
| Buttons quantity | 3 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jah |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.105 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Unit Calculated Volume | 0.0004185 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.12 kg |
| Scroll type | Wheel |
| USB Type-C charging port | Ei |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ei |
| Post-consumer recycled plastic | 66 % |
| Surface coloration | Monochromatic |
| User guide | Jah |
| Kogus transpordikasti kohta | 10 |
| On/off nupp | Jah |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Akutehnoloogia | Alkaline |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Tootja koduleht | https://www.logitech.com/ |
| Laius | 60 mm |
| Sügavus | 38 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Minimum system requirements | Bluetooth enabled computers or mobile devices that support external mice (HID profile). Check with device manufacturer for details. Bluetooth Low Energy Windows, macOS. Visit logitech.com/mice/m196 for details. |
| Number of batteries supported | 1 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Packaging content | Mouse 1 AA battery (pre-installed) User documentation |
| Purpose | Universal |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Batteries Included | Jah |
| Aku mahutavus | 2000 mAh |
| Battery type | AA |
| Device interface | Bluetooth |
| Movement Detection Technology | IR LED |
| Movement Resolution | 1000 DPI |
| Package depth | 72 mm |
| Package height | 108 mm |
| Package weight | 106 g |
| Package width | 44 mm |
| Polling rate | 133 Hz |
| Power Source | Batteries |
| Service life of battery | 12 month(s) |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
