Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
(1) Left click dBA level measured by independent lab at 1m. Compared with Logitech M185. (2) Battery life may vary based on user and computing conditions (3) Actual wireless range may vary based on use, settings, and environmental conditions (4) Based on throughput computation in bits/second combining speed and accuracy averaged for all devices participating in the study. Logitech Ergonomic Lab study on 23 participants in (Oct / 2019) with two Logitech standard mice and two standard, embedded trackpads (5) Based on bits/second for averaged movement time for all devices participating in the study. Logitech Ergonomic Lab study on 23 participants in (Oct / 2019) with two Logitech standard mice and two standard, embedded trackpads (6) Based on independent sales data (in units) aggregated for Logitech mice and keyboards from major global markets including Canada, China, France, Germany, Indonesia, Republic of Korea, Russian Federation, Sweden, TW, Turkey, UK, US (Jun'21-May'22 period). Retail channel only. (7) Excludes printed wiring assembly (PWA) plastics, and packaging.
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 910-007120 |
| EAN | 5099206112018 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 73.8 g |
| Muud näitajad | |
| Unit Calculated Volume | 0.00042 cubm |
| User guide | Jah |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 3 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Sustainability certificates | CarbonNeutral |
| Unit Calculated Weight | 0.9 kg |
| Summary | Logitech 910-007120. Form factor: Ambidextrous. Device interface: RF Wireless + Bluetooth, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 3, Scroll type: Wheel. Power source: Batteries. Product colour: White |
| USB Type-C charging port | Ei |
| Linux operating systems supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ei |
| Post-consumer recycled plastic | 37 % |
| Silent click | Jah |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Akutehnoloogia | Alkaline |
| Auto power off | Jah |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Tootja koduleht | https://www.logitech.com/ |
| Laius | 60 mm |
| Sügavus | 99 mm |
| Kõrgus | 39 mm |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Minimum system requirements | Bluetooth enabled computers or mobile devices that support external mice (HID profile). Check with device manufacturer for details. Windows 10, 11 or later macOS 11 or later iPadOS 14 or later Chrome OS Linux Android 9.0 or later Internet connection (for |
| Mobile operating systems supported | Android/iPadOS |
| Number of batteries supported | 1 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Packaging content | Mouse 1 AA battery (pre-installed) User documentation |
| Purpose | Travel |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Batteries Included | Jah |
| Aku mahutavus | 2000 mAh |
| Battery type | AA |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Mudel | M240 Silent |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 132.39 g |
| Package width | 44 mm |
| Power Source | Batteries |
| Service life of battery | 18 month(s) |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
