Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
(1) Two profiles by default, five by using Logitech G HUB Software available for download at logitechg.com/ghub
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 910-006138 |
| EAN | 5099206096295 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 89 g |
| Muud näitajad | |
| Number of profiles | 5 |
| User guide | Jah |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 13 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Acceleration (max) | 40 G |
| Customizable movement resolution | Jah |
| Mouse tracking speed | 400 ips |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00075 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1 kg |
| Master (outer) case gross weight | 800 g |
| Master (outer) case height | 166 mm |
| Master (outer) case length | 207 mm |
| Master (outer) case width | 110 mm |
| Number of programmable buttons | 13 |
| Feet material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Kujutegur | Right-hand |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Tootja koduleht | https://www.logitechg.com/ |
| Laius | 41.1 mm |
| Sügavus | 79.2 mm |
| Kõrgus | 131.4 mm |
| Ergonomic design | Jah |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Minimum system requirements | USB port Windows 10 or later macOS 10.14 or later Internet access for optional software download |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Packaging content | G502 X Gaming Mouse DPI-Shift button cover User documentation |
| Programmable mouse buttons | Jah |
| Purpose | Gaming |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Batteries Included | Ei |
| Sisseehitatud mälu | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 25600 DPI |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 153 mm |
| Package weight | 170 g |
| Package width | 49 mm |
| Power Source | Cable |
| Sensor | HERO 25K |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
