Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
DUO IT ALL
Flagship power
Harness the raw power of up to an NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 Laptop GPU with a max TGP of 150W. This flagship GPU offers the latest gaming and AI features, including DLSS 4, 4th Gen ray-tracing cores, and up to 1824 TOPS of NPU compute for local AI applications, no cloud connection required. With a max TGP of 150W, you can pump up resolution, texture, and fidelity in all of the latest games.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NR0NT2-M00080 |
| EAN | 199291504660 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | ROG Zephyrus |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Grey |
| Kujutegur | Convertible (Detachable) |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 16 " |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| HD tüüp | WQXGA+ |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 9 |
| Protsessori mudel | 386H |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.9 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessorituumad | 16 |
| Protsessori harud | 16 |
| Protsessori vahemälu | 18 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Mälu taktsagedus | 8533 MHz |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 2000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 2000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR7 |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 6.0 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Kaasas tarkvara | Xbox Game Pass for PC_3 months (*Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets for Xbox Game Pass for PC. Eligible markets are determined at activation. Game catalog varies by region, device, and time.) Xbox Game Pass for PC_3 month |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| AC-adapteri toide | 250 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 355 mm |
| Sügavus | 247 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/User |
| Trial software | 1-month trial for new Microsoft 365 customers |
| Market positioning | Gaming |
| SSD form factor | M.2 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Stylus pen | Jah |
| Anti-glare screen | Jah |
| Processor manufacturer | Intel |
| NVMe | Jah |
| Windows Hello | Jah |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Performance cores | 4 |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | Intel® Core™ Ultra (Series 3) |
| Introduction year | 2026 |
| Unit Box Height | 0.365 |
| Unit Box Length | 0.572 |
| Unit Box Width | 0.111 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.9 GHz |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Low Power Efficient-cores | 4 |
| Low Power Efficient-core Base Frequency | 1600 MHz |
| Total Graphics Power (TGP) | 150 W |
| Additional model naming | GX651AX-SR005X |
| Unit Calculated Volume | 0.0231746 cubm |
| Unit Calculated Weight | 6.95 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Microsoft Copilot | Jah |
| Colour name | Stellar Grey |
| USB Type-C charging port | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| Discrete graphics card memory | 24 GB |
| NPU performance up to | 50 TOPs |
| SSD interface | PCI Express 5.0 |
| Total SSDs capacity | 2000 GB |
| Discrete graphics card | Jah |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Intel® Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.9 GHz |
| Sparsity support | Jah |
| Windows Studio effects support | Jah |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Face recognition | Jah |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Copilot key | Jah |
| Front camera HD type | Full HD |
| Keyboard backlit colour | RGB |
| Display response rise/fall | 0.2 ms |
| Keyboard backlit zone | 1-zone RGB |
| Maximum display brightness (HDR) | 1100 cd/m² |
| Efficient cores | 8 |
| Efficient-core base frequency | 1.6 GHz |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.5 GHz |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jah |
| Performance-core base frequency | 2.1 GHz |
| Processor base power | 25 W |
| Maximum turbo power | 80 W |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://rog.asus.com/laptops/rog-zephyrus/rog-zephyrus-duo-2026/ |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 12.5 A |
| Toote kaal | 2820 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Seadme tüüp | Hybrid (2-in-1) |
| Memory form factor | On-board |
| Kontrastisuhe | 1000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Number of built-in speakers | 6 |
| NVIDIA G-SYNC | Jah |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audio system | Smart Amp |
| Built-in microphone | Jah |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height (front) | 19.9 mm |
| Height (rear) | 24.9 mm |
| Mudeli originaalnimi | GX651AX-SR005X |
| Panel Type | OLED |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||