Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
External CD/DVD reader/recorder with USB interface
Enables rapid burning of CD/DVD media with 24x write speed for CD and 8x for DVD
High-speed USB 2.0 interface for reliable use with transfer rates up to 480 Mbps
Silent play, smart disc read speed control reduces operational noise.
| Tootja | GEMBIRD |
| Tootekood | DVD-USB-021-SV |
| EAN | 8716309136136 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://shop.gembird.nl/item.aspx?id=13613&lang=en |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Silver |
| .: Mälu :. | |
| Optilise seadme tüüp | DVD±RW |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Liides | USB 2.0 |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 32 |
| Disc types supported | CD-DA/CD-R/CD-RW/DVD+R/DVD+R DL/DVD+RW/DVD-R/DVD-R DL/DVD-RAM/DVD-ROM/DVD-RW |
| Disc loading type | Front |
| DVD-Video read speed | 4 x |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Unit Box Length | 0.182 |
| DVD+R M-DISC read speed | 8 x |
| DVD+R M-DISC write speed | 4 x |
| Unit Box Width | 0.165 |
| Unit Calculated Weight | 0.412 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001733 cubm |
| Internal | Jah |
| Purpose | Desktop |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11/Windows 7/Windows 8 |
| CD write speed | 24 x |
| CD-R read speed | 24 x |
| CD-R write speed | 24 x |
| CD-ROM read speed | 24 x |
| CD-RW read speed | 24 x |
| CD-RW write speed | 24 x |
| DVD+R read speed | 8 x |
| DVD+R write speed | 8 x |
| DVD+RW read speed | 8 x |
| DVD+RW write speed | 8 x |
| DVD-R read speed | 8 x |
| DVD-R write speed | 8 x |
| DVD-RAM read speed | 6 x |
| DVD-RAM write speed | 5 x |
| DVD-ROM read speed | 8 x |
| DVD-RW read speed | 8 x |
| DVD-RW write speed | 8 x |
| Optical disc diameter | 120/80 mm |
| Laius | 130 mm |
| Sügavus | 135 mm |
| Kõrgus | 17 mm |
| Toote kaal | 290 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||