Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
UBIQUITI 2.5G PoE+ Adapter (30W)
An adapter that can power UniFi PoE+ devices, reduce dependency on PoE switch power, and provide a Multi-Gigabit LAN connection.
| Tootja | UBIQUITI |
| Tootekood | UACC-POE+-2.5G |
| EAN | 810084699461 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | store.ui.com/us/en/category/accessories-poe-power/collections/pro-store-poe-and-power-adapters/products/uacc-poe-plus-2-5g |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| Toide | |
| Voolutarve | 30 Watts |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 40 |
| Unit Box Height | 0.052 |
| Unit Box Length | 0.182 |
| Unit Box Width | 0.112 |
| Unit Calculated Volume | 0.0012904 cubm |
| Product Net Weight | 0.156 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.3775 kg |
| Mõõtmed (l x s x k) | 93 x 62 x 35 мм |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
