Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | FHPB0 |
| EAN | 6922794784659 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| Muud näitajad | |
| Unit Calculated Volume | 0.0009024 cubm |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Micro-USB connectors quantity | 1 |
| USB Type-A connector | Jah |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Wireless Charging | Ei |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.2 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Port 3 output current | 2 A |
| Product Net Weight | 0.4 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.5 kg |
| Summary | Vention FHPB0. Battery capacity: 20000 mAh, Battery voltage: 3.7 V. USB Type-A output ports: 2, USB Type-C ports quantity: 1. Total output power: 22.5 W. Product colour: Black |
| Fast charging | Jah |
| Port 4 output current | 2.4 A |
| Input interface | USB Type-C |
| USB Type-A output ports | 2 |
| USB Type-C connector | Jah |
| Micro-USB connector | Jah |
| Charger compatibility | Universal |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Kogus transpordikasti kohta | 30 |
| Toote värv | Black |
| Total output power | 22.5 W |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-A to USB Type-C |
| Built-in display | Jah |
| Charging source | USB |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/20000mah-power-bank-micro-usb-usb-c-usb-a-usb-a-with-built-in-usb-c-and-lightning-cables-22-5w?_pos=1&_psq=FHPW0&_ss=e&_v=1.0&variant=45916813263014 |
| Laius | 149.2 mm |
| Sügavus | 32 mm |
| Kõrgus | 69.2 mm |
| Power protection features | Over current/Over voltage/Overdischarge/Short circuit |
| Aku mahutavus | 74 Wh |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Built-in radio | Ei |
| Ekraani tüüp | LED |
| Port 1 output current | 3 A |
| Port 2 output current | 3 A |
| Shape | Rectangle |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
