Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | FKCH0 |
| EAN | 6922794791961 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Height | 0.055 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Travel pouch | Jah |
| Rechargeable battery | Jah |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Wireless Charging | Ei |
| Fast charging technology | Adaptive Fast Charging/Power Delivery 3.0/Programmable Power Supply (PPS)/Quick Charge 3.0 |
| Port 1 output power | 100 W |
| Charger compatibility | Universal |
| Unit Box Length | 0.155 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| Unit Calculated Volume | 0.001383 cubm |
| Product Net Weight | 0.46 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.521 kg |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Input interface | USB Type-C |
| USB Type-A output ports | 1 |
| Kogus transpordikasti kohta | 24 |
| Toote värv | Grey |
| Port 2 output power | 22.5 W |
| Total output power | 100 W |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Akuelementide arv | 4 |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C to USB Type-C |
| Built-in display | Jah |
| Charging source | USB |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/20000mah-power-bank-1?_pos=1&_sid=5ed21c688&_ss=r |
| Laius | 52 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| Kõrgus | 48 mm |
| Power protection features | Over current/Over power/Over voltage/Overcharge/Overdischarge/Overheating/Short circuit |
| Aku mahutavus | 74 Wh |
| Battery voltage | 14.8 V |
| Built-in radio | Ei |
| Charging time | 1.5 h |
| Ekraani tüüp | TFT |
| Housing material | Thermoplastic elastomer (TPE) |
| Output Voltage | 5/9/12/15/20 V |
| Port 1 output current | 5 A |
| Port 2 output current | 3 A |
| Shape | Rectangle |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
