Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 23.02 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
iPhone 17e
Feature stacked.
Value packed.
| Tootja | APPLE |
| Tootekood | MHRX4SX/A |
| EAN | 195951030937 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bar |
| Toote värv | Light pink |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 6.1 " |
| Ekraani resolutsioon | 2532 x 1170 pixels |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Apple |
| Protsessori mudel | A19 |
| Protsessorituumad | 6 |
| .: Salvestusruum :. | |
| Ühilduvad mälukaardid | Not supported |
| Multimeedia | |
| Toetatud audioformaadid | AAC/ALAC/FLAC/MP3 |
| .: Kaamera :. | |
| Automaatfookus | Jah |
| Videosalvestusrežiimid | 1080p/2160p/720p |
| Näotuvastus | Jah |
| Videostabilisaator | Jah |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| 2G-standardid | Edge/GSM |
| 3G-standardid | HSPA+/UMTS |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 2.0 |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM + eSIM |
| .: Andurid :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | iOS 26 |
| .: Sõnumite saatmine :. | |
| Jah | |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 71.5 mm |
| Kõrgus | 146.7 mm |
| Sügavus | 7.8 mm |
| Toote kaal | 169 g |
| Muud näitajad | |
| Portrait mode | Jah |
| AirPlay | Jah |
| Voice commands | Jah |
| Front camera type | Single camera |
| Fingerprint resistant | Jah |
| Image stabilizer type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Display glass type | Ceramic Shield 2 |
| Galileo | Jah |
| iBeacon | Jah |
| Rear camera flash | Jah |
| Panorama | Jah |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Wireless Charging | Jah |
| Mobile network generation | 5G |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10)/High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)/Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jah |
| App distribution platform | Apple App Store |
| 5G bands supported | 1700/1900/2100/850/900 MHz |
| NavIC | Jah |
| Performance cores | 2 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Audio zoom | Jah |
| 5G standard | NR/Sub6 FDD/Sub6 TDD |
| Display technology marketing name | Super Retina XDR |
| Deep Fusion | Jah |
| EPREL Version Number | 1 |
| EPREL Registration Number | 2556297 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2556297/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.000459 cubm |
| Product Net Weight | 0.169 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.33 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Battery endurance per cycle | 2700 min |
| Brand specific technologies | True Tone,Wide color (P3),Haptic touch |
| Time lapse mode | Jah |
| Colour name | Soft Pink |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 26 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 4.5 W |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Touchscreen type | Capacitive |
| Virtual assistant | Apple Siri |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Position location | Jah |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Face recognition | Jah |
| Front camera aperture number | 1.9 |
| Rear camera aperture number | 1.6 |
| Rounded display corners | Jah |
| Slow motion mode | Jah |
| Screen sharing | Jah |
| Maximum display brightness (HDR) | 1200 cd/m² |
| Neural processor unit (NPU) cores | 16 |
| Spatial audio | Jah |
| Apple Intelligence | Jah |
| Accessibility features | VoiceOver,Zoom,Magnifier,Voice Control,Switch Control,AssistiveTouch,Eye Tracking,Real-time text (RTT),Teletype (TTY),Closed Captions,Personal Voice,Live Speech,Type to Siri,Vocal Shortcuts,Spoken Content |
| Continuous video playback time (streamed) | 21 h |
| Wireless charging power | 15 W |
| Voice over LTE (VoLTE) supported | Jah |
| Camera High Dynamic Range (HDR) mode | Jah |
| Multimedia Messaging Service (MMS) | Jah |
| Oleophobic coating | Jah |
| Portrait Lighting | Jah |
| Magnetic sensor | Jah |
| Front camera flash | Ei |
| 3D depth front camera | Ei |
| 3D depth rear camera | Ei |
| Rear camera focal length | 26 mm |
| Camera image formats supported | HEIF,JPEG |
| Hearing aid compatibility | Jah |
| Action button features | Accessibility/Camera/Controls/Flashlight/Focus/Magnifier/Recognize Music/Shortcut/Silent mode/Translate/Visual Intelligence/Voice Memo |
| Graphics card cores | 4 |
| Camera video formats supported | HEVC,H.264 |
| Stereo recording | Jah |
| Voice isolation | Jah |
| Wide Spectrum | Jah |
| Lens cover material | Sapphire crystal |
| Red-eye correction | Y |
| Crash detection | Jah |
| Emergency SOS (satellite) | Jah |
| Wind noise reduction | Jah |
| Photonic Engine | Jah |
| Action button | Jah |
| Roadside assistance | Jah |
| Lens correction | Jah |
| Magnet array | Jah |
| Audio mix | Jah |
| AI control | Jah |
| Hardware‑accelerated ray tracing | Jah |
| Hybrid focus pixels | Jah |
| Playback zoom | Jah |
| Efficient cores | 4 |
| Battery endurance in cycles | 1000 |
| BeiDou | Jah |
| MIMO | Jah |
| Kaasas tarkvara | App Store, Books, Calculator, Calendar, Camera, Clock, Compass, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Fitness, Freeform, Games, GarageBand, Health, Home, iMovie, iTunes Store, Journal, Keynote, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, N |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| QuickTake video | Jah |
| Repeated free fall reliability class | B |
| Valjuhääldi | Jah |
| Repairability class | C |
| Rear camera type | Single camera |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C to USB Type-C |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| 2G-sagedusalad (primaarne SIM) | 1800/1900/850/900 MHz |
| Barometer | Jah |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.apple.com/iphone-17e/specs/ |
| Electronic compass | Jah |
| Energy efficiency class | A |
| USB port | Jah |
| Geotagging | Jah |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Rahvusvaheline Kaitsekood ( IP ) | IP68 |
| Languages support | Multi |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.13 High Sierra/Mac OS X 10.14 Mojave/Mac OS X 10.15 Catalina/Mac OS X 10.15.3 Catalina/Mac OS X 11.0 Big Sur/Mac OS X 12.0 Monterey/Mac OS X 13.0 Ventura/Mac OS X 14.0 Sonoma/Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Kontrastisuhe | 2000000:1 |
| Near Field Communication (NFC) | Jah |
| Protection features | Dust resistant/Splash proof/Water resistant |
| Proximity sensor | Jah |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Resolution at capture speed | 1280x720@30fps/1920x1080@120fps/1920x1080@240fps/1920x1080@25fps/1920x1080@30fps/1920x1080@60fps/3840x2160@24fps/3840x2160@25fps/3840x2160@30fps/3840x2160@60fps |
| Ringer type | Polyphonic |
| Screen shape | Flat |
| Short Message Service (SMS) | Jah |
| SIM card capability | Dual SIM |
| Subscription type | No subscription |
| USB connector type | USB Type-C |
| Vibrating alert | Jah |
| Video call | Jah |
| Video formats supported | AV1/H.264/HEVC |
| Wi-Fi positioning | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows/Windows 10/Windows 10 Education/Windows 10 Education x64/Windows 10 Enterprise/Windows 10 Enterprise x64/Windows 10 Home/Windows 10 Home x64/Windows 10 IOT Core/Windows 10 IoT Enterprise/Windows 10 Pro/Windows 10 Pro x64/Windows 10 x64/Windows 11 |
| Continuous video playback time | 26 h |
| Digital Zoom | 10 x |
| Display brightness | 800 cd/m² |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Frequency Band | Penta-band |
| Front camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Housing material | Aluminium,Glass |
| Image stabilizer | Jah |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Mudeli originaalnimi | iPhone 17e 256GB Soft Pink |
| Night mode | Jah |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 % |
| Package depth | 166 mm |
| Package height | 26 mm |
| Package weight | 326 g |
| Package width | 89.5 mm |
| Panel Type | OLED |
| Pixel density | 460 ppi |
| Platform | iOS |
| Rear camera resolution (numeric) | 48 MP |
| Sisseehitatud kõlar(id) | stereo |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 45 °C |
| Video capture resolution (max) | 3840 x 2160 pixels |
| Waterproof up to | 6 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||