Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Patriot is proud to present its next generation 2.5” SATA III SSD: The P220. Designed with the latest SATA 3 controller, the P220 is a premier storage solution designed for top system performance. With read and write speeds of up to 550 and 500 MB/s, the P220 gives you the performance you need to get the job done.
As a 7mm high 2.5” form factor SSD, the P220 is a compact storage drive that provides stronger overall performance and productivity. The P220 is perfect for fast upgrades, storing large files and providing efficiency in your workspace for a great price.
Backed by Patriot’s 3-year warranty and customer service, Patriot’s P220 SSD stands as one of the most reliable and strong price-to-performance SSDs on the market today.
| Tootja | PATRIOT |
| Tootekood | P220S256G25 |
| EAN | 4711378422344 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| SSD series | P220 |
| Tootja koduleht | https://www.patriotmemory.com/products/p220-sata-iii-2-5-ssd |
| Funktsioonid | |
| SSD ketta maht | 256 GB |
| Liides | Serial ATA III |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 69.9 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Toote kaal | 46 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Muud näitajad | |
| SSD form factor | 2.5" |
| Master (outer) case net weight | 6000 g |
| Products per master (outer) case | 120 pc(s) |
| Master (outer) case width | 324 mm |
| Master (outer) case length | 394 mm |
| Master (outer) case height | 195 mm |
| Summary | Patriot Memory P220 256GB. SSD capacity: 256 GB, SSD form factor: 2.5", Component for: PC/Laptop |
| Unit Calculated Weight | 0.063 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0002504 cubm |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Unit Box Width | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| S.M.A.R.T. support | Jah |
| TRIM support | Jah |
| Kogus transpordikasti kohta | 30 |
| Component for | PC/Laptop |
| Sequential read speed (CDM) | 550 MB/s |
| Sequential write speed (CDM) | 490 MB/s |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 7/Windows 8/Windows 8.1 |
| Package depth | 80 mm |
| Package height | 178 mm |
| Package weight | 50 g |
| Package width | 133 mm |
| Random read (4KB) | 40000 IOPS |
| Random write (4KB) | 50000 IOPS |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
