Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
USB type-C charging and data cable for e.g. smartphones and tablets
| Tootja | GEMBIRD |
| Tootekood | CC-USB2-AMCM-1M |
| EAN | 8716309108706 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://gembird.nl/item.aspx?id=10870 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | CC-USB2-AMCM-1M |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 100 |
| Summary | Cablexpert CC-USB2-AMCM-1M. Cable length: 1 m. Connector 1: USB A, Connector 2: USB C, USB version: USB 2.0, Maximum data transfer rate: 0.48 Gbit/s, Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.052 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0004085 cubm |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Height | 0.022 |
| Output current (max) | 2.1 A |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB C |
| Plug and Play | Jah |
| Maximum data transfer rate | 480 Mbit/s |
| Package depth | 165 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package weight | 52 g |
| Package width | 80 mm |
| Toote kaal | 40 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
