Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | TRCBF |
| EAN | 6922794783324 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/usb-2-0-type-c-male-to-type-c-male-3a-cable?_pos=1&_sid=361e6cbfb&_ss=r&variant=45348357570726 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Toimimine :. | |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | TRCBF |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 120 |
| Conductor material | Copper |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Fast charging | Jah |
| Summary | Vention TRCBF. Cable length: 1 m. Connector 1: USB C, Connector 2: USB C, USB version: USB 2.0, Maximum data transfer rate: 480 Gbit/s, Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.0585 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000322 cubm |
| Unit Box Width | 0.101 |
| Unit Box Length | 0.135 |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Maximum data transfer rate | 480 Gbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
