Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | COZBH |
| EAN | 6922794749382 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/usb-type-c-cable-3a-fast-charging-usb-3-0-cable-for-samsung-galaxy-s10-s9-huawei-p20-10-pro-type-c-data-charging-cable?variant=45966427488422 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | COZBH |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Input current (max) | 3 A |
| Conductor material | Tinned copper |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC),Metal |
| Fast charging | Jah |
| Summary | Vention COZBH. Cable length: 2 m. Connector 1: USB A, Connector 2: USB C, USB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maximum data transfer rate: 5 Gbit/s, Connector contacts plating: Nickel, Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.09 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0004725 cubm |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Unit Box Length | 0.21 |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB C |
| Cable diameter | 5.4 mm |
| Maximum data transfer rate | 5 Gbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
