Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | CONBI |
| EAN | 6922794748842 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/ |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | USB 3.0 A Male to A Male Cable 3M Black PVC Type |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 60 |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Polybag |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Conductor material | Copper |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Summary | Vention USB 3.0 A Male to A Male Cable 3M Black PVC Type. Cable length: 3 m. Connector 1: USB A, Connector 2: USB A, USB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maximum data transfer rate: 5 Gbit/s, Connector contacts plating: Nickel, Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.1516667 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000696 cubm |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Unit Box Length | 0.26 |
| Unit Box Height | 0.025 |
| Output current (max) | 2 A |
| AWG wire size | 28/24 |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB A |
| Cable diameter | 5.4 mm |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
