Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | TAKHF |
| EAN | 6922794752535 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/usb-2-0-c-male-right-angle-to-c-male-5a-cable-0-5-1-1-5-2m-gray-aluminum-alloy-type?_pos=1&_sid=baad16c9d&_ss=r&variant=44132066427046 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Grey |
| .: Toimimine :. | |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | TAKHF |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 100 |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Polybag |
| Unit Calculated Weight | 0.043 kg |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Output current (max) | 5 A |
| Unit Box Height | 0.005 |
| Unit Box Length | 0.22 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Unit Calculated Volume | 0.0002457 cubm |
| AWG wire size | 30/21 |
| Summary | Vention TAKHF. Cable length: 1 m. Connector 1: USB C, Connector 2: USB A, USB version: USB 2.0, Maximum data transfer rate: 0.48 Gbit/s, Connector contacts plating: Nickel, Product colour: Grey, Magnetically shielded |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Connector material | Aluminium |
| Cable jacket material | Nylon,Thermoplastic elastomer (TPE) |
| Conductor material | Tinned copper |
| Connector shield material | Aluminium |
| Connector shielding | Jah |
| Cable shielding | Aluminum mylar foil |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Magnetically shielded | Jah |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Connector 1 form factor | Angled |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB A |
| Cable diameter | 4.1 mm |
| Maximum data transfer rate | 0.48 Gbit/s |
| Output Voltage | 20 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||