Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | AACBN |
| EAN | 6922794732728 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/hdmi-cable-black?_pos=1&_psq=AACBN&_ss=e&_v=1.0&variant=46058609475750 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Ekraan :. | |
| HDCP | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 15 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 12 |
| Muud funktsioonid | |
| Toetatud resolutsioonid | 3840 x 2160 |
| Andmeedastuskiirus | 18 Gbit/s |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Unit Calculated Volume | 0.004937 cubm |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Cable material | Copper-clad steel (CCS) |
| Unit Box Height | 0.075 |
| Unit Box Length | 0.22 |
| Unit Box Width | 0.22 |
| Connector 2 gender | Male |
| Unit Calculated Weight | 1.2 kg |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Connector material | Zinc alloy |
| HDMI Ethernet channel | Jah |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Shield material | Aluminium |
| Cable jacket type | Extremely flexible |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Magnetically shielded | Jah |
| Connector contacts plating | Gold |
| Audio Return Channel (ARC) | Jah |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Supported video modes | 1080p/2160p |
| 3D | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||