Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | AANBL |
| EAN | 6922794780248 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/8k-hdmi-cable?_pos=1&_psq=AANBL&_ss=e&_v=1.0&variant=46058277208230 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Toimimine :. | |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision/Dynamic HDR |
| .: Ekraan :. | |
| HDCP | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Jah |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | AANBL |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 28 |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 48 Gbit/s |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Supported digital audio channels (uncompressed) | 32 |
| HDMI cable type | Ultra High Speed HDMI cable |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| HDCP version | 2.2/2.3 |
| Unit Calculated Weight | 0.65 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.002629 cubm |
| Unit Box Width | 0.195 |
| Unit Box Length | 0.19 |
| Unit Box Height | 0.06 |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Audio Return Channel (ARC) | Jah |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Supported graphics resolutions | 7680 x 4320 |
| 3D | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||