Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 20.26 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Osmo Pocket 4 Creator Combo.
Includes a DJI Mic 3 Transmitter, Fill Light, Wide-Angle Lens, Osmo Mini Tripod, and more, unlocking effortless creativity across any scenario.
| Tootja | DJI |
| Tootekood | CP.OS.00000544 |
| EAN | 6937224133082 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.dji.com/lv/osmo-pocket-4 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku tüüp | Lithium-Ion polymer rechargeable |
| Aku mahutavus | 1545 mAh |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 12 |
| Unit Calculated Weight | 0.6666667 kg |
| Product Net Weight | 0.1905 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0032 cubm |
| Unit Box Width | 0.115 |
| Unit Box Length | 0.195 |
| Unit Box Height | 0.085 |
| Max video bitrate | 180 Mbps |
| Electronic Shutter Speed | Photo: 1/8000-4 s, Video (Auto): 1/8000 s to the limit of frames per second, Video (M): 1/8000-1/4 s |
| LCD Display | 2'' |
| Memory Card Type | Micro SD |
| Operating temperature range | -20° to 45° C |
| Sensor size | 1-inch CMOS |
| Wireless connections | Bluetooth/WLAN |
| Mõõtmed (l x s x k) | 144.2×44.4×33.5 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
