Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 24.44 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Brother RJ-4250WB. Maksimaalne resolutsioon: 203 x 203 DPI, Printimiskiirus: 127 mm/s. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud & juhtmevaba, WiFi, Bluetooth, USB port. Toote värv: Must
| Tootja | BROTHER |
| Tootekood | RJ4250WBZ1 |
| EAN | 4977766794398 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| Välkmälu | 64 MB |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Must |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 256 MB |
| .: Ekraan :. | |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | Ei |
| Bluetooth | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Bluetooth-profiilid | HCRP, OPP, SPP |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB port | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| AC-adapteri väljundpinge | 15 V |
| AC-sisendpinge | 110 - 220 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Printimine | |
| Maksimaalne printimislaius | 10,4 cm |
| Minimaalne trükipikkus | 3 mm |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kaubaaluste tüüp | 800 x 1200 mm |
| Kaubaaluse brutokaal | 266,6 kg |
| Printimise tehnoloogia | |
| Printimiskiirus | 127 mm/s |
| Värv | Ei |
| Funktsioonid | |
| Lehe kirjelduse keeled | CPCL-native, ESC/P-P, Raster_P, ZPL II |
| Aku pinge | 7,2 V |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 16,6 cm |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 8 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 168 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 56 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84433210 |
| Muud funktsioonid | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 7 tk |
| Varuosade säilitamine | 5 aasta(t) |
| Emulatsioonid | ZPL II |
| Päritoluriik | Hiina |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne rulli läbimõõt | 5,8 cm |
| Sildi maksimaalne laius | 11,3 cm |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarkvara-arenduskomplekt (SDK) | Jah |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi kaal | 1,43 kg |
| Toote kaal | 852 g |
| Laius | 121 mm |
| Sügavus | 247 mm |
| Kõrgus | 187 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||