Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | RIVACASE |
| Tootekood | 5113DARKGREY |
| EAN | 4260403573471 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Dark Grey |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Kõrgus | 210 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Laius | 310 mm |
| Brutokaal | 0.18 kg |
| Netokaal | 0.13 kg |
| Toote kaal | 130 g |
| Muud näitajad | |
| Unit Calculated Volume | 0.002112 cubm |
| Units per Shipping Box | 12 |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 300 x 17 x 200 mm |
| Maximum screen size | 12 " |
| CnCode | 42029219 |
| Unit Box Width | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.31 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Product main colour | Grey |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product Net Weight | 0.13 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.237 kg |
| Summary | Rivacase 5113. Case type: Sleeve case, Maximum screen size: 30.5 cm (12"). Weight: 130 g. Surface coloration: Monochromatic |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Kogus | 1 |
| Tootja koduleht | https://rivacase.com/en/products/categories/laptop-and-tablet-bags/5113-dark-grey-laptop-sleeve-for-macbook-air-11-macbook-12-detail |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.002046 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.18 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 3 cm |
| Transpordipakendi laius | 22 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 31 cm |
| Protection features | Dust resistant,Scratch resistant |
| Case Type | Sleeve case |
| Fits Most Screen Size | 12" |
| Material | Neoprene |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
