Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
A520 MOTHERBOARD FOR EVERYONE
All Essentials You Need For Computing
Ultra M.2 32Gb/s (PCIe Gen3 x4 & SATA3)
The PCIe Gen3 x4 Ultra M.2 interface pushes data transfer speeds up to 32Gb/s. In addition, it also supports SATA3 6Gb/s M.2 modules.
HDMI 4k @60Hz
Supports the most recent HDMI 4K 60Hz graphics output specification. With the larger bandwidth and increased frame rate, the motion on your screen becomes more fluid and less blurry.
Dual Graphics Outputs
Complete with two types of most used connectors! Packed with a D-Sub + HDMI combo, you have more graphics output options now.
Full Spike Protection
Some sensitive digital components on the motherboard are vulnerable to power surges, the excessive current may cause your system to malfunction immediately. ASRock Full Spike Protection includes various technologies to prevent your motherboard’s components from being damaged by these unexpected voltage spikes.
Live Update & APP Shop
ASRock Live Update & APP Shop is designed for your convenience. We provide various apps and support software for users to download. You can also easily optimize your system and keep your motherboard up to date with ASRock Live Update & APP Shop.
| Tootja | ASROCK |
| Tootekood | A520M-HVS |
| EAN | 4710483932311 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Emaplaadi kujutegur | micro ATX |
| Kujutegur | Micro-ATX |
| Laius | 230 mm |
| Sügavus | 201 mm |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori pesa | SAM4 |
| .: Kiibistik ( Chipset ) :. | |
| Kiibistik ( Chipset) | AMD A520 |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Taktsagedus | 2133/2400/2666/2933/3200/3466/3600/3733/3800/3866/4000/4133/4200/4266/4333/4400/4466/4533/4600/4666/4733 MHz |
| Mälupesad | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Graafikakaart | |
| Integreeritud graafikaadapter | Depending on CPU |
| .: Audio :. | |
| Intregeeritud helikaart | Realtek ALC887 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 channels |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | Realtek (Gigabit) |
| WiFi | Ei |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| PCI Expressi x16 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| Kõvaketta tugi | |
| SATA | Jah |
| M.2 (M) siinide arv | 1 |
| RAID | SATA 0, 1, 10 |
| Sisemine I/O moodul | |
| TPM-ühenduspesa | Header |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| PS/2-portide kogus | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Audioväljund | 1 |
| Audio sisend | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Lisad | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Brutokaal | 0.85 kg |
| Netokaal | 0.6 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 20 |
| Pakendi maht | 0.00465 cubm |
| Muud näitajad | |
| Drivers included | Jah |
| Product Net Weight | 0.6 kg |
| Units per Shipping Box | 20 |
| ECC сompatibility | Non-ECC |
| CnCode | 84733020 |
| Unit Box Width | 0.0145 |
| Unit Box Length | 0.61 |
| Unit Box Height | 0.51 |
| USB 3.2 | 4 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Supported storage drive interfaces | M.2,SATA III |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Wake-on-LAN ready | Jah |
| Unit Calculated Volume | 0.00465 cubm |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| CPU fan connector | Jah |
| Front panel audio connector | Jah |
| Memory channels | Dual-channel |
| Supported memory types | DDR4-SDRAM |
| Number of COM connectors | 1 |
| Number of chassis fan connectors | 2 |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Memory slots type | DIMM |
| ATX Power connector (24-pin) | Jah |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 3000 Series |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 1 |
| Summary | Asrock A520M-HVS. Processor manufacturer: AMD, Processor socket: Socket AM4, Compatible processor series: AMD Ryzen 3000 Series. Supported memory types: DDR4-SDRAM, Maximum internal memory: 64 GB, Memory slots type: DIMM. Supported storage drive interfaces: M.2, SATA III. Graphics card family: AMD, Graphics card: Radeon Vega. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, LAN controller: Realtek RTL8111H |
| Number of HDDs supported | 5 |
| Graphics card family | AMD |
| Graphics card | Radeon Vega |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Unit Calculated Weight | 0.85 kg |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Component for | PC |
| Tootja koduleht | https://www.asrock.com/mb/AMD/A520M-HVS/index.asp#Overview |
| Transpordipakendi kaal | 17 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 50 cm |
| Transpordipakendi laius | 30 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 62 cm |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Microphone in | Jah |
| Motherboard chipset | AMD A520 |
| Unbuffered memory | Jah |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| LAN controller | Realtek RTL8111H |
| Number of memory slots | 2 |
| Processor Socket | Socket AM4 |
| Supported memory clock speeds | 2133/2400/2666/2933/3200/3466/3600/3733/3800/3866/4000/4133/4200/4266/4333/4400/4466/4500/4533 MHz |
| USB 2.0 connectors | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||