Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Intenso portable HDD Memory Drive
The portable hard drive Memory Drive offers a lot storage space in a handy format. It convinces with an elegant appearance, fast transfer rates and capacities of 1 TB and 2 TB. Thanks to the Super Speed USB 3.0 connection pictures, videos, music as well as private or business data can be stored quickly. In order to transport your new hard disk safely, a practical protection case in a nice leather look is included in the scope of delivery.
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 6023560 |
| EAN | 4034303016518 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Tootja koduleht | https://www.intenso.de/en/products/hard-drives/memory-drive |
| Funktsioonid | |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Kujutegur | 2,5" |
| Lugemise kiirus | 85 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 75 MB/s |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 127 mm |
| Sügavus | 78 mm |
| Kõrgus | 13 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 127 x 78 x 13mm |
| Toote kaal | 165 g |
| Netokaal | 0.168 kg |
| Brutokaal | 0.3 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.001025 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.3 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 4 cm |
| Transpordipakendi laius | 12.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 20.5 cm |
| Muud näitajad | |
| Units per Shipping Box | 4 |
| User guide | Jah |
| Carrying case | Jah |
| File format system | FAT32 |
| USB data transfer rates | 5000 Mbit/s |
| Storage drive buffer size | 8 MB |
| Bus powered | USB |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.205 |
| Unit Box Width | 0.125 |
| CnCode | 84717050 |
| Unit Calculated Volume | 0.0008312 cubm |
| Product Net Weight | 0.168 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.375 kg |
| Summary | Intenso Memory Drive, 1TB. HDD capacity: 1 TB, HDD size: 2.5". USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). HDD speed: 5400 RPM, Read speed: 85 MB/s, Write speed: 75 MB/s. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 5400 RPM |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) ports quantity | 1 |
| Seadme tüüp | HDD |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| USB 3.0 | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.0 Cheetah/Mac OS X 10.1 Puma/Mac OS X 10.2 Jaguar/Mac OS X 10.3 Panther/Mac OS X 10.4 Tiger/Mac OS X 10.5 Leopard/Mac OS X 10.6 Snow Leopard/Mac OS X 10.7 Lion |
| Plug and Play | Jah |
| USB connector | USB Type-A |
| USB required | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Home Premium/Windows 7 Home Premium x64/Windows 7 Professional/Windows 7 Professional x64/Windows 7 Starter/Windows 7 Starter x64/Windows 7 Ultimate/Windows 7 Ultimate x64/Windows Vista Business/Windows Vista Business x64/Windows Vista Home Basi |
| Housing material | Plastic |
| Manufacturer code | 6023560 |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Number of products included | 1 pc(s) |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
