Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.48 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The Memory Center is the ideal storage solution for large amounts of data. Photos, movies and music files have sufficient space on the 3.5“ hard drive. The high-glossy plastic housing appears classic and blends well into any office. You wish to quickly transfer your large video and music files from your computer to an external hard drive? No problem with the Memory Center. The hard drive can achieve 10 times higher transfer rates than hard drives with USB 2.0. Reading rates of 85 MB per second and writing rates of 75 MB per second ensure a quick data transfer. Due to its large disc space the Memory Center is exceptionally suited as backup solution for all your important data. It can be permanently connected and regularly synchronised with the PC or Mac, so that no data is lost anymore. The hard drive is ready-to-use as soon as it is connected to your computer via USB cable. The Memory Center receives its power from an external power adapter. The hard drive can be switched on and off as required via a separate switch, so that it is only connected to the mains if used. Active data transfer is indicated by a blue LED light.
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 6031512 |
| EAN | 4034303016860 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Tootja koduleht | https://www.intenso.de/en/products/hard-drives/memory%20center |
| Funktsioonid | |
| Kõvakettamaht | 4000 GB |
| Kujutegur | 3,5" |
| Lugemise kiirus | 85 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 75 MB/s |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| WiFi | Ei |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 189 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 34 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 189 x 120 x 34 mm |
| Toote kaal | 650 g |
| Netokaal | 0.65 kg |
| Brutokaal | 1.22 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.003588 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 1.22 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 8 cm |
| Transpordipakendi laius | 19.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 23 cm |
| Muud näitajad | |
| HDD speed | 5400 RPM |
| User guide | Jah |
| External power adapter | Jah |
| File format system | FAT32 |
| USB data transfer rates | 5000 Mbit/s |
| Storage drive buffer size | 32 MB |
| Bus powered | Ei |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.23 |
| Unit Box Width | 0.195 |
| CnCode | 84717050 |
| Number of drives | 1 |
| Compliance certificates | CE |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.003588 cubm |
| Product Net Weight | 0.65 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.22 kg |
| Summary | Intenso Memory Center. HDD capacity: 4 TB, HDD size: 3.5". USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). HDD speed: 5400 RPM, Read speed: 85 MB/s, Write speed: 75 MB/s. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| HDD size | 3.5 " |
| On/off nupp | Jah |
| Seadme tüüp | HDD |
| Thunderbolt technology | Ei |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Ethernet LAN | Ei |
| Tarvikud kaasa arvatud | Power adapter (12V - 2A); USB 3.0 cable |
| AC-adapteri väljundpinge | 12 V |
| USB 3.0 | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Plug and Play | Jah |
| USB connector | USB Type-A |
| Windows operating systems supported | Jah |
| HDD Family name | Memory Center |
| Housing material | Plastic |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||