Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
TP-Link Archer C54. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN edastuskiirus (max): 867 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Kiire Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11d, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Turvaalgoritmid: WEP, WPA, WPA2, WPA2-Enterprise. Toote tüüp: Laua peale asetatav ruuter, Toote värv: Must. Antenni kujundus: Väline
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | ARCHERC54 |
| EAN | 6935364089337 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/au/home-networking/wifi-router/archer-c54/#specifications |
| Seadme tüüp | Tabletop router |
| .: Üldised omadused :. | |
| Turvaalgoritmid | WEP, WPA, WPA2, WPA2-Enterprise |
| .: Disain :. | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| .: Võrgustumine :. | |
| Pordi aktiveerimine | Jah |
| Port triggering | Jah |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Portide suunamine | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11d, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Väljundpinge | 9 V |
| Väljundvool | 0,85 A |
| Turvalisus | |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Jah |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| WPS-nupp | Jah |
| Tulemüür | Jah |
| Antenn | |
| Antenna design | External |
| Antenni tüüp | Väline |
| Antennide arv | 4 |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 867 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 300 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (max) | 867 Mbit/s |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | Jah |
| DHCP-server | Jah |
| DMZ-tugi | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| MU-MIMO technology | Jah |
| Tehnoloogia MU-MIMO | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | Jah |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | Archer C54 |
| Mobiilivõrk | |
| 3G | Ei |
| 4G | Ei |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| DSL WAN | Jah |
| SIM kaardi ava | Ei |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 115 mm |
| Laius | 115 mm |
| Sügavus | 106.7 mm |
| Kõrgus | 24.3 mm |
| Sügavus | 106,7 mm |
| Kõrgus | 24,3 mm |
| Muud andmed | |
| Networking standards | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11d/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Access Control List (ACL) | Jah |
| DHCP server | Jah |
| DHCP client | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| DMZ support | Jah |
| WPS push button | Jah |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Jah |
| Reset button | Jah |
| Security algorithms | WEP/WPA/WPA2/WPA2-Enterprise |
| Unit Calculated Volume | 0.004762 cubm |
| WLAN data transfer rate (second band) | 300 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (first band) | 867 Mbit/s |
| Dynamic DNS (DDNS) | Jah |
| WLAN data transfer rate (max) | 867 Mbit/s |
| Port forwarding | Jah |
| SIM card slot | Ei |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Product colour | Black |
| Summary | TP-Link Archer C54. Wi-Fi band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN data transfer rate (max): 867 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100 Mbit/s, Networking standards: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11d, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Security algorithms: WEP, WPA, WPA2, WPA2-Enterprise. Product type: Tabletop router, Product colour: Black. Antenna design: External |
| Unit Calculated Weight | 0.583 kg |
| Units per Shipping Box | 20 |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Box Width | 0.225 |
| Unit Box Length | 0.245 |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Antennas quantity | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| Power source type | AC |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Ethernet LAN data rates | 10/100 Mbit/s |
| Firewall | Jah |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Output current | 0.85 A |
| Output Voltage | 9 V |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||