Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Perfect for high-quality TV recording
The portable 2,5" hard drive Memory Play records your favourite tv shows and movies and can be turned into your personal movie library with up to 2 TB capacity. Thanks to its perfectly adjusted controller it can easily be attached to every television and satellite receiver that is equipped with a PVR function. Using the 60 cm USB cable the Memory Play can be placed directly next to the TV. If the hard drive is not supposed to be seen it can be attached to the backside of the TV using the supplied wall mounting fixture.
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 6021460 |
| EAN | 4034303020485 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Tootja koduleht | https://www.intenso.de/en/products/hard-drives/memory-play |
| Funktsioonid | |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Kujutegur | 2,5" |
| Lugemise kiirus | 85 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 75 MB/s |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 78 mm |
| Sügavus | 15 mm |
| Kõrgus | 125 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 127 x 78 x 14 mm |
| Toote kaal | 163 g |
| Netokaal | 0.165 kg |
| Brutokaal | 0.35 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.00136 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.35 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 4.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 15.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 19.5 cm |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Width | 0.155 |
| Password protection | Ei |
| Compatible operating systems | MS Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 und Mac OS 10.x |
| Linux operating systems supported | Jah |
| User guide | Jah |
| File format system | FAT32 |
| USB data transfer rates | 5000 Mbit/s |
| Storage drive buffer size | 8 MB |
| Bus powered | USB |
| Bus power | 5 V |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Unit Box Length | 0.195 |
| CnCode | 84717050 |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.001922 cubm |
| Product Net Weight | 0.165 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.45 kg |
| Summary | Intenso 2.5" Memory Play USB 3.0 1TB. HDD capacity: 1 TB, HDD size: 2.5". USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). HDD speed: 5400 RPM, Read speed: 85 MB/s, Write speed: 75 MB/s. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 5400 RPM |
| Seadme tüüp | HDD |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| USB 3.0 | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Plug and Play | Jah |
| USB connector | Micro-USB B |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 7/Windows 8/Windows 8.1 |
| Connectivity Technology | Wired |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Housing material | Plastic |
| Manufacturer code | 6021460 |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
