Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.15 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
High capacity - high speed
The Memory Center is the ideal storage solution for large amounts of data. Photos, movies and music files have sufficient space on the 3.5“ desktop hard drive. The high-glossy plastic housing appears classic and blends well into any office. You wish to quickly transfer your large video and music files from your computer to an external hard drive? No problem with the Memory Center. The hard drive can achieve 10 times higher transfer rates than hard drives with USB 2.0. Reading rates of 85 MB per second and writing rates of 75 MB per second ensure a quick data transfer.
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 6031516 |
| EAN | 4034303023585 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Tootja koduleht | https://www.intenso.de/en/products/hard-drives/memory-center |
| Funktsioonid | |
| Kõvakettamaht | 8000 GB |
| Kujutegur | 3,5" |
| Lugemise kiirus | 85 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 75 MB/s |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| WiFi | Ei |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 120 mm |
| Sügavus | 34 mm |
| Kõrgus | 189 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 189 x 120 x 34 mm |
| Toote kaal | 650 g |
| Netokaal | 0.65 kg |
| Brutokaal | 1.35 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 4 |
| Pakendi maht | 0.004257 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 5.4 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 21.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 24 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 33 cm |
| Muud näitajad | |
| HDD speed | 5400 RPM |
| User guide | Jah |
| External power adapter | Jah |
| File format system | FAT32 |
| Storage drive buffer size | 32 MB |
| Bus powered | Ei |
| Unit Box Height | 0.23 |
| Unit Box Length | 0.19 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| CnCode | 84717050 |
| Number of drives | 1 |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.004257 cubm |
| Product Net Weight | 0.65 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.35 kg |
| Summary | Intenso Memory Center. HDD capacity: 8 TB, HDD size: 3.5". USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). HDD speed: 5400 RPM, Read speed: 85 MB/s, Write speed: 75 MB/s. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| HDD size | 3.5 " |
| On/off nupp | Jah |
| Seadme tüüp | HDD |
| Thunderbolt technology | Ei |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| AC-adapteri väljundpinge | 12 V |
| USB 3.0 | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Mac operating systems supported | MAC/Mac OS X 10.0 Cheetah/Mac OS X 10.1 Puma/Mac OS X 10.10 Yosemite/Mac OS X 10.11 El Capitan/Mac OS X 10.12 Sierra/Mac OS X 10.13 High Sierra/Mac OS X 10.2 Jaguar/Mac OS X 10.3 Panther/Mac OS X 10.4 Tiger/Mac OS X 10.5 Leopard/Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Plug and Play | Jah |
| USB connector | USB |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 7/Windows 8/Windows 8.1 |
| Housing material | Plastic |
| Manufacturer code | 6031516 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
