Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The product is easy to hold and plug because of the protruding edge.
With two ports, it is compatible with devices having Type-A and Type-C
ports, easy for users to read and write files on devices with different
ports. Smooth surface can be engraved with words to turn the product
to a personalized gift. Compact design makes the flash drive a great
complement to digital products.
High-speed Read and Write
Exquisite appearance, economical price, several capacity options, and
high-speed read and write.
Meeting Diverse Needs
Transfer and back up texts, images, music, videos and other data on
computers, mobile phones and digital products.
Compatible with Multiple Operating Systems
Compatible with Windows, macOS, and Linux operating systems.
Scene
The product can be used with desktops, laptops, mobile phones, tablets,
speakers and other devices that have USB port. It can also transfer data
fast between computers and mobile phones.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | USB-P639-32-128GB |
| EAN | 6923172508669 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Swivel |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 128 GB |
| Mälumaht | 128GB |
| Lugemise kiirus | 150 MBytes/sec |
| Kirjutamise kiirus | 100 MBytes/sec |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 38.2 mm |
| Sügavus | 14.4 mm |
| Kõrgus | 9.2 mm |
| Netokaal | 0.011 kg |
| Toote kaal | 11 g |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.000195 cubm |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 1.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 10 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 13 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.02 kg |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Product colour | Black |
| Summary | Dahua Technology USB-P639-32-128GB. Capacity: 128 GB, Device interface: USB Type-C. Form factor: Swivel. Weight: 11 g. Product colour: Black |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| CnCode | 85235110 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000195 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.02 kg |
| Product Net Weight | 0.011 kg |
| Built-in display | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Dahua-Memory/Portable-Series/U639-USB-Flash-Drive/USB-P639-32-128GB |
| Mõõtmed (l x s x k) | 38.2 mm × 14.4 mm × 9.2 mm |
| Battery voltage | 15 V |
| Device interface | USB Type-C |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 11 mm |
| Package weight | 21 g |
| Package width | 132 mm |
| Power consumption (read) | 150 mA |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 70 °C |
| USB 3.1 | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
