Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
> Support four 10/100M PoE power supply ports, and two 10/100M uplink ports ·
> Support 802.3af and 802.3at standards
> OperatingTemperature: -10°C to +55°C
> Support 250 m long distance PoE tansmission
> Support PoE watchdo
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | DH-PFS3006-4ET-36 |
| EAN | 6939554946967 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Transmission/PoE-Switches/Desktop-PoE-Switch/PFS3006-4ET-36 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100M | 2/4 |
| PoE ports | 4 |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | PFS3006-4ET-36 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.56 kg |
| Brutokaal | 1.02 kg |
| Laius | 194 mm |
| Sügavus | 108.1 mm |
| Kõrgus | 35 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 194.0 mm × 108.1 mm × 35.0 mm |
| Toote kaal | 560 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.005551 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 1.02 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 7 cm |
| Transpordipakendi laius | 26 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 30.5 cm |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.07 |
| Networking standards | IEEE 802.3/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| 10G support | Ei |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 4 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 4 |
| Fast Ethernet (copper) ports quantity | 4 |
| PoE power budget | 36 Watts |
| Unit Box Length | 0.305 |
| Unit Box Width | 0.26 |
| CnCode | 85176200 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Volume | 0.007083 cubm |
| Product Net Weight | 0.56 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.14 kg |
| Summary | Dahua Technology PoE DH-PFS3006-4ET-36. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 4. MAC address table: 2000 entries, Switching capacity: 1.2 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Power over Ethernet (PoE) |
| Product colour | Black |
| Uplink ports quantity | 2 |
| Power supply included | Jah |
| Certification | CE: EN60950; FCC |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Forwarding rate | 0.89 Mpps |
| MAC address table | 2000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 262 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package weight | 1110 g |
| Package width | 303 mm |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power Source | AC |
| Primary port count | 4 |
| Switching capacity | 1.2 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 36 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||