Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
TSW114 is an affordable way to simplify your connectivity with its plug and play nature and 5 x Gigabit Ethernet ports that provide stable and reliable connectivity for high-bandwidth solutions. The switch has front-facing ports and an integrated DIN rail bracket to enable easy installation across many industrial environments - especially control cabinets.
| Tootja | Teltonika |
| Tootekood | TSW114000000 |
| EAN | 4779051840298 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://teltonika-networks.com/products/switches/tsw114 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 113.1 mm |
| Sügavus | 80.5 mm |
| Kõrgus | 27.4 mm |
| Toote kaal | 174 g |
| Muud andmed | |
| Wall mountable | Jah |
| DIN rail mounting | Jah |
| Product colour | Black |
| Summary | Teltonika TSW114000000. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 5. MAC address table: 2000 entries. Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u. Wall mountable |
| Unit Calculated Weight | 0.186 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0004253 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.035 |
| Unit Box Length | 0.135 |
| Unit Box Height | 0.09 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| 10G support | Ei |
| Jumbo frames support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.3/IEEE 802.3az/IEEE 802.3u |
| Rack mounting | Ei |
| International Protection (IP) code | IP30 |
| LED indicators | LAN/Power |
| Certification | CE, REACH, RoHS, WEEE UKCA, FCC, IC, CB, RCM |
| Housing material | Aluminium |
| MAC address table | 2000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Power Source | DC |
| Stackable | Ei |
| Switch type | Unmanaged |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
