2-port 30 W USB fast charger: supports both QC 3.0 and PowerDelivery (PD) specification
GaN technology: compact design and increased energy efficiency
Type-C ports support 30 W PD, Type-A port supports 30 W QC 3.0
Intelligent over-current, over-voltage, short circuit and overheat protection
Practical LED charging status indicator
| Tootja | GEMBIRD |
| Tootekood | TA-UC-PDQC30L-W-01 |
| EAN | 8716309129589 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://gembird.nl/item.aspx?id=12958 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| .: Toimimine :. | |
| USB Power Delivery up to | 30 W |
| Fast charging technology | GaN |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendvool | 0.85 A |
| .: Võimsus :. | |
| Port 1 output power | 30 W |
| Port 2 output power | 30 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Funktsioonid | |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Brutokaal | 0.101 kg |
| Mõõtmed (l x s x k) | 50x80x120 mm |
| Toote kaal | 92 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.000522 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.101 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 8 cm |
| Transpordipakendi laius | 4.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 14.5 cm |
| Muud andmed | |
| Product Net Weight | 0.09 kg |
| Operating principle | Contact |
| Output current (5V) | 3 A |
| Wireless Charging | Ei |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Unit Box Width | 0.045 |
| CnCode | 85044060 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000522 cubm |
| Sockets quantity | 2 |
| Unit Calculated Weight | 0.101 kg |
| Summary | Gembird 2 Port 30W GaN USB Schnellladegerät LED Weiß TA-UC-PDQC30L-W-01. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Baby video monitor, Keyboard, Mobile computer, Mobile phone, Netbook, Portable speaker,.... Input voltage: 100-240 V. USB 2.0 ports quantity: 1, USB Type-C ports quantity: 1, Fast charging, Power protection features: Overcharge, Overheating, Overload, Short circuit. Product colour: White |
| Product colour | White |
| Master (outer) case gross weight | 6090 g |
| Master (outer) case height | 335 mm |
| Master (outer) case length | 310 mm |
| Master (outer) case width | 400 mm |
| Fast charging | Jah |
| Products per master (outer) case | 48 pc(s) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Customs product code (TARIC) | 8504408390 |
| Included power plug types | EU |
| Output current (12V) | 2.5 A |
| Output current (9V) | 3 A |
| Output current (20V) | 1.5 A |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Baby video monitor/Keyboard/Mobile computer/Mobile phone/Netbook/Portable speaker/Smartphone/Tablet |
| Charger features | Wall |
| Country of origin | China |
| Power protection features | Overcharge/Overheating/Overload/Short circuit |
| Power source type | AC |
| Certification | ErP(EN 50563:2011+A1:2013), LVD(EN IEC 62368-1:2020+A11: 2020), EMC (EN 55032:2015+A11:2020, EN 55035:2017+A11:2020, EN IEC 6100-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013/A2:2021), RoHS (EN IEC 63000:2018) |
| Input frequency | 50/60 Hz Hz |
| Maximum power | 30 W |
| Number of outputs | 2 outputs |
| Output power capacity, W | 30 Watts |
| Package depth | 50 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 127 g |
| Package width | 80 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||