Toote on läbimüüdud kuid võimalik tellida, tellimiseks võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Help safeguard your cherished memories while on-the-move with the My Passport portable hard drive. This high-capacity storage device provides seamless USB connectivity, enabling hassle-free access to your precious files anytime, anywhere. Make the most of the included Acronis True Image for Western Digital software to help securely back up your data, fortified with robust protection against ransomware threats. Don't let a memory slip away – help keep them safe and accessible with the My Passport portable hard drive.
Slim style
Slim and durable design to help make your life on-the-go effortlessly convenient. Robust construction provides you with a reliable companion for your adventures.
Expansive Capacity
Unlock vast storage possibilities with up to 6TB1 capacity, providing plenty of space to carry your photos, videos, music, and important documents wherever life takes you - helping to keep everything securely within your grasp.
Backup that’s simple. Help protect against ransomware.
Scheduling backups of your precious files made easier with the included Acronis® True Image™ for Western Digital software2. Also help fortify your important applications and protect your computer system against data loss caused by ransomware attacks.
Help safeguard what matters most
Help safeguard your files against unauthorized access at home or away. Use our included software2 to add an extra layer of security with password protection and built-in 256-bit AES encryption.
A worry-free warranty
We build our drives using tried and true components and provide a 3-year limited warranty3 for extra peace of mind.
Designed with the Planet in Mind
The enclosure of this drive is composed of more than 50% post-consumer recycled plastic. Packaging is made of over 50% post-consumer recycled pulp and is fully recyclable.
| Tootja | WESTERN DIGITAL |
| Tootekood | WDBR9S0060BBL-WESN |
| EAN | 718037903910 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Sky Blue |
| Tootja koduleht | https://www.westerndigital.com/products/portable-drives/wd-my-passport-usb-3-0-hdd?sku=WDBR9S0060BBL-WESN |
| Funktsioonid | |
| Kõvakettamaht | 6000 GB |
| Kujutegur | 2,5" |
| Liides | USB 3.0/2.0 |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 74 mm |
| Sügavus | 107 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Toote kaal | 208 g |
| Netokaal | 0.18 kg |
| Brutokaal | 0.317 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 6 |
| Pakendi maht | 0.0042435/0.0007279 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 1.901 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 15.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 11.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 24.5 cm |
| Muud näitajad | |
| Product colour | Black/Blue |
| Summary | Western Digital WDBR9S0060BBL-WESN. HDD capacity: 6 TB. USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Product colour: Black, Blue |
| Unit Calculated Weight | 0.317 kg |
| Product Net Weight | 0.18 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0007279/0.0042435 cubm |
| Units per Shipping Box | 6 |
| CnCode | 84717050 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.14 |
| Unit Box Height | 0.04 |
| USB 3.2 | Jah |
| Bus powered | USB |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| USB connector | Micro-USB B |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Certification | FCC-ICES, CE, BSMI, RCM, VCCI, EAC, UKCA |
| HDD Family name | My Passport |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Mudel | WDBR9S0060BBL-WESN |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 65 °C |
| USB 2.0 | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
