Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Dahua Wireless series cameras are not only easy to install and operate, but also perform outstandingly and cost-effective. They provide full coverage of a scene with 5MP resolution, 0° to 350° pan and -5°to 80° tilt. Their powerful functions, such as one-click proactive call, preset petrol, AI human detection & pet detection, and auto tracking, assist with the accurate detection and continuous tracking of targets. Information is also synchronously sent to your phone to keep you up-to-date. These cameras are widely used in small and medium-sized scenes such as small-sized retail stores.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | H5B |
| EAN | 6939554911934 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Network-Cameras/Wireless-Series/NEW-Channel/Indoor-Camera/Hero-Series/H5B |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Dome |
| Toote värv | White |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 41 ° |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1.9 W |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, diagonal | 88 ° |
| Lens viewing angle, horizontal | 74 ° |
| Toide | |
| Toitenõuded | 5 VDC, 1 A |
| Voolutarve | 1.9 Watts |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | H5B |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.206 kg |
| Brutokaal | 0.38 kg |
| Laius | 84 mm |
| Sügavus | 84 mm |
| Kõrgus | 123.8 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | φ84 mm × 123.8 mm |
| Toote kaal | 206.5 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | power supply |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.00204 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.38 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 18.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 10.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 10.5 cm |
| Muud andmed | |
| Placement supported | Indoor |
| Number of cameras | 1 |
| Networking standards | IEEE 802.11ax/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Night vision | Jah |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Jah |
| Video motion detection | Jah |
| Number of illumination LEDs | 1 |
| LED type | IR |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| Unit Box Height | 0.185 |
| Unit Box Length | 0.105 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| CnCode | 85258900 |
| Mini-GBIC | 1 |
| Units per Shipping Box | 30 |
| Unit Calculated Volume | 0.002235 cubm |
| Product Net Weight | 0.206 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.437 kg |
| Summary | Dahua Technology H5B. Type: IP security camera, Placement supported: Indoor, Connectivity technology: Wired & Wireless. Mounting type: Desk, Product colour: Black, White, Form factor: Dome. Lens viewing angle, horizontal: 74°, Lens viewing angle, vertical: 41°, Lens viewing angle, diagonal: 88°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 3 mm (1 / 3"). Night vision distance: 10 m, LED type: IR |
| Product colour | Black/White |
| Tilt angle range | -5 - 80 ° |
| Camera pan control | Jah |
| Camera tilt control | Jah |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Jah |
| Auto-tracking | Jah |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Camera shutter type | Electronic |
| Day/night mode | Jah |
| DC output voltage | 5 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Maximum aperture number | 2 |
| Mounting type | Desk |
| Power source type | DC |
| Sensor type | CMOS |
| Supported graphics resolutions | 2880 x 1620/640 x 360 |
| Video formats supported | H.265 |
| Bit rate | 40 kbps - 4096 kbps |
| Built-in HDD | Ei |
| Built-in microphone | Jah |
| Camera design | Dome |
| Camera shutter speed | 1/3 - 1/100000 s |
| Certification | CE |
| Connectivity Technology | Wired & Wireless |
| Effective pixels | 2880 (H) × 1620 (V) |
| Electronic Shutter Speed | Auto/Manual 1/3 s–1/100,000 s |
| Frame Rate | 30 fps |
| Housing material | Plastic |
| IR Illumination | Jah |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Network Camera Type | HDTV/Megapixel/PTZ |
| Night vision distance | 10 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating temperature range | –10 °C to +45 °C |
| Optical sensor size | 1/3 " |
| Pan range | 0 - 350 ° |
| Pixel Resolution | 5 Mega Pixel |
| Power Options | 5V |
| Resolution | 5 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/3" CMOS |
| Total megapixels | 5 MP |
| Video streaming | Jah |
| Voice Codecs | G.711a |
| Wireless connections | WiFi/WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||