Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust 24651. Klaviatuuri kujutegur: 75%. Klaviatuuri stiil: Sirge. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Seadme liides: Bluetooth, Klaviatuuri klahvilüliti: Käärlüliti, Klaviatuuri paigutus: QWERTY, Klaviatuuri klahvide arv: 85, Soovituslik kasutus: Universaalne. Toote värv: Hõbe
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 24651 |
| EAN | 8713439246513 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Soovituslik kasutus | Universaalne |
| Toote värv | Hõbe |
| .: Ühendus :. | |
| Bluetoothi versioon | 4.0 |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Calculated Volume | 0.001042 cubm |
| Units per Shipping Box | 50 |
| Füüsiline paigutus | ANSI |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Warranty period | 2 year(s) |
| CnCode | 84716060 |
| Unit Box Width | 0.125 |
| Unit Box Length | 0.29 |
| Physical layout | ANSI |
| Number of batteries (keyboard) | 2 |
| Keyboard battery type | AAA |
| Recommended usage | Universal |
| Keyboard number of keys | 85 |
| Keyboard style | Straight |
| User guide | Jah |
| Programmable hot keys | Ei |
| Keyboard form factor | 75% |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Product colour | Silver |
| Summary | Trust 24651. Keyboard form factor: 75%. Keyboard style: Straight. Connectivity technology: Wireless, Device interface: Bluetooth, Keyboard key switch: Scissor key switch, Keyboard layout: QWERTY, Keyboard number of keys: 85, Recommended usage: Universal. Product colour: Silver |
| Unit Calculated Weight | 0.38 kg |
| On/off nupp | Jah |
| Klaviatuuri klahvilüliti | Käärlüliti |
| Programmeeritavad kiirklahvid | Ei |
| Keyboard key switch | Scissor key switch |
| Multimeediaklahvid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Klaviatuuri klahvide arv | 85 |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 11.4, iOS 12, iOS 13, iOS 13.4, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iOS 16, iOS 9.2, iOS 9.3 |
| Klaviatuuri kujutegur | 75% |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Multimedia keys | Jah |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Backlight | Ei |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Klaviatuuri patareide tüüp | AAA |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Patareide arv (klaviatuur) | 2 |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 286,5 x 121 x 22 mm |
| Klaviatuuri kaal | 293 g |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/24651-bluetooth-wireless-keyboard |
| Hiir kaasa arvatud | Ei |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Seadme liides | Bluetooth |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| LED-indikaatorid | Patarei |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Tagantvalgustus | Ei |
| LED indicators | Battery |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15 Catalina/Mac OS X 10.15.3 Catalina/Mac OS X 11.0 Big Sur/Mac OS X 12.0 Monterey/Mac OS X 13.0 Ventura |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS 10.0/iOS 11.0/iOS 11.4/iOS 12/iOS 13/iOS 13.4/iOS 14/iOS 14.5/iOS 15/iOS 16/iOS 9.2/iOS 9.3 |
| Power source type | Battery |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 7/Windows 8.1 |
| Batteries Included | Jah |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | Bluetooth |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 286.5 x 121 x 22 mm |
| Keyboard weight | 293 g |
| Mouse included | Ei |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||