Toote on läbimüüdud kuid võimalik tellida, tellimiseks võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Samsung G93SD. Ekraani diagonaal: 124,5 cm (49"), Ekraani resolutsioon: 5120 x 1440 pikslit, HD tüüp: Dual QHD, Ekraani tehnoloogia: OLED-ekraan, Reaktsiooniaeg: 0,03 ms, Loomulik kuvasuhe: 32:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud USB-jaotur. VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Hõbe
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | LS49DG934SUXEN |
| EAN | 8806095700656 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.samsung.com |
| .: Üldised omadused :. | |
| Kaubamärgispetsiifilised tehnoloogiad | Black Equalizer, Eye Saver |
| AMD FreeSync | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| Toitevoolu tüüp | External |
| .: Disain :. | |
| Hoidja värv | Must, Hõbe |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Toote värv | Hõbe |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| .: Toimimine :. | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Game features | Super Arena Gaming UX |
| AMD FreeSync liik | FreeSync Premium Pro |
| Mängu funktsioonid | Super Arena Gaming UX |
| Ekraan | |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Screen curvature rating | 1800R |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 124,5 cm (49") |
| Ekraani diagonaal | 49 " |
| Ekraani kumeruse hinnang | 1800R |
| Ekraani resolutsioon | 5120 x 1440 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| Display brightness (min) | 200 cd/m² |
| Ekraani heledus (min) | 200 cd/m² |
| Kvanttäppide värvitehnoloogia | Jah |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 124 cm |
| Ekraani tehnoloogia | OLED-ekraan |
| HD tüüp | Dual QHD |
| Värvigamma | 99 protsenti |
| Ekraani kuju | Kumer |
| Paneeli tüüp | OLED-ekraan |
| Reaktsiooniaeg | 0,03 ms |
| HDCP | Jah |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Ekraani värvide arv | 1 miljard värvi |
| Loomulik kuvasuhe | 32:9 |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| DisplayPort arv | 1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| C-liiki USB ülesvooluportide arv | 1 |
| USB C-tüüpi allavooluportide arv | 2 |
| DC-pistik | Jah |
| HDMI-portide arv | Jah |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Micro-HDMI pesade arv | 1 |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Toite tüüp | Väline |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 61 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 61 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 71 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 61 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 71 kWh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| HDCP versioon | 2.2 |
| Pildi suurus | Y |
| Kaal (koos jalaga) | 12,6 kg |
| Kontrastisuhe | 1000000:1 |
| Mängurežiim | Jah |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ergonoomika | |
| Picture-by-Picture (PbP) | Jah |
| Reguleeritav kõrgus (max) | 12 cm |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Pildi kuvamine pildis | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -2 - 15° |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | Odyssey G9 G93SD |
| Muud funktsioonid | |
| Auto source switch+ | Jah |
| Virtuaalne AIM-punkt | Jah |
| Virtual AIM point | Jah |
| Väljalülitatud taimer pluss | Jah |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 10 - 80 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius (ilma aluseta) | 1194,7 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 180,8 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 365 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 8,8 kg |
| Laius (koos alusega) | 1194,7 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 284,1 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 529,3 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Jala tüüp | Kõrgust reguleeriv alus |
| Kaasas alus | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, DisplayPort, USB A-tüübi üleminek USB C-tüübile |
| Kaablid kaasa arvatud | AC/DisplayPort/USB Type-A to USB Type-C |
| Pakendi sügavus | 474 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 1352 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 240 mm |
| Pakendi kaal | 18,1 kg |
| Muud andmed | |
| Market positioning | Gaming |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Tilt adjustment | Jah |
| Stand included | Jah |
| Feet colour | Black/Silver |
| Picture-in-Picture | Jah |
| USB Type-C downstream ports quantity | 2 |
| Anti-glare screen | Jah |
| Colour Gamut | 99 % |
| Unit Box Height | 0.24 |
| Unit Box Length | 1.34 |
| Unit Box Width | 0.47 |
| EPREL Version Number | 2 |
| EPREL Registration Number | 2051150 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2051150/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.1512 cubm |
| Product Net Weight | 12.6 kg |
| Unit Calculated Weight | 18 kg |
| Summary | Samsung G93SD. Display diagonal: 124.5 cm (49"), Display resolution: 5120 x 1440 pixels, HD type: Dual QHD, Display technology: OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 32:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Silver |
| Product colour | Silver |
| Brand specific technologies | Black Equalizer,Eye Saver |
| Tilt angle range | -2 - 15 ° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Flicker-free technology | Jah |
| HDCP version | 2.2 |
| Adjustable height (max) | 120 mm |
| Stand type | HAS stand |
| Off Timer Plus | Jah |
| Quantum dot color technology | Jah |
| Built-in speaker(s) | Ei |
| DC-in jack | Jah |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class | G |
| Game mode | Jah |
| HDMI version | 2.1 |
| Headphone out | Jah |
| Micro HDMI ports quantity | 1 |
| Screen shape | Curved |
| VESA mounting | Jah |
| Built-in USB hub | Jah |
| Depth (with stand) | 284.1 mm |
| Depth (without stand) | 180.8 mm |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Height (with stand) | 529.3 mm |
| Height (without stand) | 365 mm |
| Height adjustment | Jah |
| Image Size | Y |
| Package depth | 474 mm |
| Package height | 240 mm |
| Package weight | 18100 g |
| Package width | 1352 mm |
| Panel Type | OLED |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Response Time | 0.03 ms |
| Storage temperature (T-T) | 10 - 80 °C |
| Viewing angle, horizontal | 178 ° |
| Viewing angle, vertical | 178 ° |
| Weight (with stand) | 12600 g |
| Weight (without stand) | 8800 g |
| Width (with stand) | 1194.7 mm |
| Width (without stand) | 1194.7 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||