Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust 25351. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 10 kg. Toote värv: Läbipaistev, Valge
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 25351 |
| EAN | 8713439253511 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/25351-monta-tempered-glass-monitor-stand-white |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| .: Disain :. | |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Korpuse materjal | Karastatud klaas |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 10 kg |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toote värv | Läbipaistev, Valge |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Funktsioonid | |
| Lihtne paigaldada | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 500 mm |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Muud andmed | |
| Product colour | Transparent/White |
| Summary | Trust 25351. Mounting: Freestanding, Maximum weight capacity: 10 kg. Product colour: Transparent, White |
| Unit Calculated Weight | 2.07 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.006339 cubm |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Box Width | 0.25 |
| Unit Box Length | 0.445 |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Maximum Weight Capacity | 10 kg |
| Easy to install | Jah |
| Number of displays supported | 1 |
| Mounting | Freestanding |
| Mounting type | Desk |
| Housing material | Tempered glass |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
