Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 58.34 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Welcome to the forefront of networking: the future-proof CRS520-4XS-16XQ-RM with extra processing power, 4 GB of DDR4 RAM, and the best price per 100 Gigabit port we’ve seen so far.
With 16x 100 Gigabit QSFP28 ports, 4x 25 Gigabit SFP28 ports, and an extra pair of 10 Gigabit Ethernet ports, this switch can bring a lot of value to complicated enterprise networks, data centers, multimedia studios, and other setups where you would typically use several devices. Now – a single CRS520 can do the trick!
Avid CCR users might recognize the powerful quad-core ARM CPU running at 2 GHz, and ask – why would a switch need all that power? Two reasons:
1) CRS520 is more than a switch. You can run OSPF/BGP, out-of-band/management VPNs, ACLs, Jumbo frames and even L3HW Offloaded routing;
2) Future-proofing: as our friends at Marvell keep expanding the capabilities of their spectacular switch-chips, our in-house software team is busy exploring ways to add even more Hardware Offloaded features. You can expect software updates that will take the CRS520 to the next level! And all that without any paywalls or subscriptions.
Two hot-swap power supplies and four hot-swap fans for cooling are included. This switch can also be powered by the PW48V-12V150W Hot Swap -48V DC telecom power supply, available separately.
| Tootja | MikroTik |
| Tootekood | CRS520-4XS-16XQ-RM |
| EAN | 4752224009265 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://mikrotik.com/product/crs520_4xs_16xq_rm#fndtn-specifications |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2000 MHz |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 4000 MB |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| 10G Ethernet (copper) ports quantity | 2 |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | RouterOS |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ei |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/EAC/RoHS |
| Sisemälu tüüp | Flash |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | CRS520-4XS-16XQ-RM |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 6 kg |
| Brutokaal | 6.85 kg |
| Laius | 443 mm |
| Sügavus | 367 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.02977 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 6.85 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 10.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 45 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 63 cm |
| Muud andmed | |
| CnCode | 85176200 |
| Built-in processor | Jah |
| Rack mounting | Jah |
| 10G support | Jah |
| Console port | RJ-45 |
| SFP28 | 4 |
| QSFP28 | 16 |
| Unit Box Height | 0.105 |
| Unit Box Length | 0.63 |
| Unit Box Width | 0.45 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.02977 cubm |
| Product Net Weight | 6 kg |
| Unit Calculated Weight | 6.85 kg |
| Summary | Mikrotik CRS520-4XS-16XQ-RM. Console port: RJ-45. Rack mounting |
| SFP28 ports quantity | 4 |
| QSFP28 ports quantity | 16 |
| Power supply included | Jah |
| Console | 1 |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Flash Memory | 128 MB |
| Mean time between failures (MTBF) | 200000 h |
| Power Source | AC |
| Primary port count | 16 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||