Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 32.02 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
ASUS Vivobook S14
More Intelligent, More Productive, More Secure
Experience effortless performance with the ASUS Vivobook S14, your ideal companion for everyday life. Whether for work, study, or play, this sleek and stylish laptop helps you power through any task with ease. Equipped with up to an Intel® Core™ Ultra 7 processor (Series 2) and a 70 WHrs battery that delivers up to 20 hours of battery life1, it ensures reliable power for seamless productivity. Its metallic design is both modern and practical, while the vibrant FHD IPS2 display and immersive audio enhance video calls and streaming. Built for a seamless experience, the ASUS Vivobook S14 does more for you, giving you back time to enjoy life’s everyday moments.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NB1681-M00700 |
| EAN | 4711636201070 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | VivoBook Series |
| Mudeli number | S3407VA-LY076W |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Silver |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 14" |
| Ekraani resolutsioon | 1920x1200 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | WUXGA |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Ekraani pind | Non-Glare IPS |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2200 MHz |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| Protsessori mudel | 210H |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.8 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Graafikaadapter | Intel UHD Graphics |
| Graafikakaardi videomälu | Integrated |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | FHD IR |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | none |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Wireless LAN | 802.11ax |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 cells |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 70 Wh |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 315.2 mm |
| Kõrgus | 17.9 mm |
| Sügavus | 223.4 mm |
| Muud näitajad | |
| Market positioning | Home |
| SSD form factor | M.2 |
| Anti-glare screen | Jah |
| Processor manufacturer | Intel |
| NVMe | Jah |
| USB 3.2 | 2 |
| Windows Hello | Jah |
| RGB colour space | NTSC |
| Performance cores | 4 |
| Colour Gamut | 45 % |
| Processor generation | Intel Core (Series 2) |
| Unit Box Height | 0.27 |
| Unit Box Length | 0.425 |
| Unit Box Width | 0.06 |
| CnCode | 84713000 |
| Screen refresh rate | 60Hz |
| SSD type | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.006885 cubm |
| Product Net Weight | 1.39 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.42 kg |
| Summary | ASUS Vivobook S14 S3407VA-LY076W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core 5, Processor model: 210H. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: WUXGA, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel Graphics. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Silver. Weight: 1.4 kg |
| Product colour | Silver |
| Colour name | Cool Silver |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Intel® Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 2 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Front camera HD type | Full HD |
| Efficient cores | 4 |
| Efficient-core base frequency | 1.6 GHz |
| Performance-core base frequency | 2.2 GHz |
| Processor base power | 45 W |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-s14-s3407 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 3.25 A |
| Toote kaal | 1400 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 1.4 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Graphics Controller | Integrated |
| Headphones jack | 1 |
| Height (front) | 15.9 mm |
| Height (rear) | 17.9 mm |
| Mudeli originaalnimi | S14 |
| Panel Type | IPS-Level |
| Product line | Consumer |
| USB-C | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||