Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 25.60 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Smart, secure AI power for business
ASUS ExpertBook B5 is a lightweight, AI-enhanced marvel that combines the latest Intel® Core™ Ultra processor with Intel vPro® and built-in Intel® Arc™ graphics1, ushering in a new era of productivity. It is your reliable business partner with superb on-the-go performance, enterprise-grade security and versatile customization for strategic-thinking professionals — and infused with AI to make lighter work of the modern business world.
ASUS ExpertBook B5 also workforce computing deployments by seamlessly delivering customized solutions and supporting a variety of flexible configurations to meet specific needs, with options. This ultralight, premium design strikes the perfect balance of power and portability to precisely tackle intensive workflows and perfectly turbocharge productivity from the field to the boardroom.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NX08G1-M00NX0 |
| EAN | 4711636407250 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | ExpertBook |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 14 " |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | WUXGA |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| Protsessori mudel | 120U |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessorituumad | 10 |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 256 GB |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro Education |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 3 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 63 Wh |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) versioon | 2.0 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 315.1 mm |
| Sügavus | 226.8 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/HDD/User |
| Trial software | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Market positioning | Work |
| SSD form factor | M.2 |
| Anti-glare screen | Jah |
| Processor manufacturer | Intel |
| NVMe | Jah |
| Windows Hello | Jah |
| RGB colour space | NTSC |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Performance cores | 2 |
| Colour Gamut | 45 % |
| Processor generation | Intel Core (Series 1) |
| Unit Box Height | 0.27 |
| Unit Box Length | 0.43 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.008127 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.52 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Summary | ASUS ExpertBook B5 B5405CVA-LY0595XA. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core 5, Processor model: 120U. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: WUXGA, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 256 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel® Graphics. Operating system installed: Windows 11 Pro Education. Product colour: Grey. Weight: 1.44 kg |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Gentle Grey |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 65 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 55 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML/ONNX RT/OpenVINO/WebNN/Windows ML |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 256 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Intel® Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.8 GHz |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Sparsity support | Jah |
| Windows Studio effects support | Jah |
| Privacy camera | Jah |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Front camera HD type | Full HD |
| Efficient cores | 8 |
| Efficient-core base frequency | 0.9 GHz |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jah |
| Performance-core base frequency | 1.4 GHz |
| Processor base power | 15 W |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-b5-b5405 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 3.25 A |
| Toote kaal | 1440 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Kontrastisuhe | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audio system | Dirac |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s |
| Height (front) | 17.5 mm |
| Height (rear) | 17.9 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Mudeli originaalnimi | B5405CVA-LY0595XA |
| Smart Card Reader | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||