Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
2-PORT USB EXTERNAL SOUND CARD
More audio possibilities
USB to Earphone/Microphone
solve the problem of single port laptop or original sound card damage
Enhanced Gaming Experience
Smooth in-game voice communication with no signal lag and clear game audio
Cinematic Audio Eddect
Enjoy an immersive sound effect for movie watching and music listing
Augmented Visual And Audio
lift sound quality,put yourself into the virtual world
Explore More Function
01:Game audio
02:Audio chatting
03:Livestream recording
Premium Noise Cancelling
Independent sound card chip to filter noise current and lift audio fidelity
Delicate Inner material
Premium internal material for high fidelity audio transfer
Reasonable Size
short cable design for flexible using and less space occupation
Low Travelling Burden
Mini size,easy for carring around
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | CDYB0 |
| EAN | 6922794761063 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/2-port-usb-external-sound-card-0-15m-black?_pos=1&_psq=CDYB0&_ss=e&_v=1.0 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Audioväljundi kanalid | 2.1 channels |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 0.15 m |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Toide USB kaudu | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Nupud | |
| Sisendi tüüp | USB |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 16.2 g |
| Muud andmed | |
| Product colour | Black |
| Summary | Vention 2-port USB External Sound Card 0.15M Black. Audio output channels: 2.1 channels, Audio quality: 16 bit. Host interface: USB, Headphone connectivity: 3.5 mm. Cable length: 0.15 m, Product colour: Black. Windows operating systems supported: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Mac operating systems supported: MacOS. Weight: 16.2 g |
| Unit Calculated Weight | 0.02 kg |
| Product Net Weight | 0.015 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.00033 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 84733020 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Mac compatibility | Jah |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone outputs | 1 |
| Internal | Ei |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Microphone in | Jah |
| Plug and Play | Jah |
| USB required | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 7/Windows 8 |
| Audio quality | 16 bit |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
